Anna i Robert Lewandowscy z nowym apelem! "Zostańcie w domach. Pamiętajcie o starszych"

2020-03-30 14:14 mw
Anna Lewandowska, Robert Lewandowski
Autor: instagram.com / HealthyPlanByAnn

Na Instagramie pojawił się nowy post Anny i Roberta Lewandowskich. W obszernym wpisie para sportowców poprosiła swoich fanów o zbiorową pomoc wszystkim służbom, które stoją na pierwszej linii frontu walki z koronawirusem. Lewandowscy przyłączyli się do apelu o pozostawanie w domach i poddawanie się dobrowolnej izolacji, tak aby jak najszybciej wygasić wzrost liczby zakażeń SARS-CoV-2. Przy okazji Anna i Robert zaapelowali też, abyśmy wszyscy pamiętali o tych najbardziej potrzebujących, czyli osobach starszych i schorowanych.

Robert i Anna Lewandowscy dołączyli do coraz większej grupy gwiazd, które wykorzystują swoją sławę, aby dotrzeć do jak najszerszej grupy osób z ważnym apelem o pozostawanie w domach podczas epidemii koronawirusa. W niedzielę 29 marca na Instagramie pojawiło się zdjęcie Anny i Roberta w maskach na twarzach. Przy fotce małżonkowie zamieścili obszerny wpis.

ZOSTAŃCIE W DOMACH. PAMIĘTAJCIE O OSOBACH STARSZYCH

Robert i Anna Lewandowscy w swoim najnowszym poście przypomnieli, że każdy z nas ma wpływ na dalszy rozwój pandemii. Najprostsze, co wszyscy możemy teraz zrobić, to ograniczenie do minimum wychodzenia z domów, a zwłaszcza unikanie spotkań towarzyskich i spacerów z miejscach publicznych. Tylko w ten sposób uda się "spłaszczyć" krzywą zachorowań, która jak dotąd dramatycznie pnie się w górę wskazując każdego dnia coraz większą liczbę zakażeń koronawirusem.

Tym, którzy stoją na pierwszej linii frontu należy się nasza bezwględna pomoc i wsparcie.

O kim mowa? O grupie ludzi, którzy robią wszystko, żeby pomoc nam w ciężkiej codzienności.

Pracownicy służby zdrowia, policjanci, ratownicy, handlowcy... Jest jedna rzecz, którą możemy zrobić najlepiej: stosować się do zaleceń, zostać w domu wbrew narastającym frustracjom.

Jakkolwiek to zabrzmi - mamy wpływ na dalszy rozwój tego, co się wydarzy. Mamy wpływ na życie naszych rodzin i rodzin tych, którzy poświęcają się dla nas.

Zwracam się do moich kochanych obserwujących... Mimo, że pogoda sprzyja długim spacerom, a siedzenie w zamkniętym domu to ostatnia rzecz, której z początkiem wiosny Wam potrzeba, to jest bardzo ważny czas.
Zmobilizujcie się i zostańcie w domach🙏

Nie spotykajcie się w większych grupach, zróbcie to nie tylko dla siebie, ale dla Waszych najbliższych i dla tych którzy ratują życie chorych 24 godziny na dobę

Lewandowscy nie zapomnieli też o tych, którzy zwłaszcza teraz szczególnie potrzebują naszej pomocy - o osobach starszych, szczególnie mocno narażonych na poważne skutki pandemii COVID-19.

>> Robert Lewandowski na kwarantannie gra z Klarą w piłkę nożną! Słodszego WIDEO dziś nie zobaczycie!

Dodatkowo PAMIĘTAJMY o tych najbardziej potrzebujących 🙏 między innymi o osobach STARSZYCH, którzy są sami, potrzebują pomocy/POSIŁKÓW #posilekdlaseniora (o tym więcej na moim Insta Story)

- czytamy w najnowszym poście Lewandowskich na Instagramie.

Wyświetl ten post na Instagramie.
Zdjęcie nieprzypadkowe (z ogrodu) PRZECZYTAJCIE DO KOŃCA🙏 Nie wiem, czy mieliście okazję oglądać wywiad z ratownikiem medycznym na TVN24? My tak, i bardzo nas on poruszył. Tym, którzy stoją na pierwszej linii frontu należy się nasza bezwględna pomoc i wsparcie. O kim mowa? O grupie ludzi, którzy robią wszystko, żeby pomoc nam w ciężkiej codzienności. Pracownicy służby zdrowia, policjanci, ratownicy, handlowcy... Jest jedna rzecz, którą możemy zrobić najlepiej: stosować się do zaleceń, zostać w domu wbrew narastającym frustracjom. Jakkolwiek to zabrzmi - mamy wpływ na dalszy rozwój tego, co się wydarzy. Mamy wpływ na życie naszych rodzin i rodzin tych, którzy poświęcają się dla nas. Zwracam się do moich kochanych obserwujących... Mimo, że pogoda sprzyja długim spacerom, a siedzenie w zamkniętym domu to ostatnia rzecz, której z początkiem wiosny Wam potrzeba, to jest bardzo ważny czas. Zmobilizujcie się i zostańcie w domach🙏 Nie spotykajcie się w większych grupach, zróbcie to nie tylko dla siebie, ale dla Waszych najbliższych i dla tych którzy ratują życie chorych 24 godziny na dobę. Dodatkowo PAMIĘTAJMY o tych najbardziej potrzebujących 🙏 między innymi o osobach STARSZYCH, którzy są sami, potrzebują pomocy/POSIŁKÓW #posilekdlaseniora (o tym więcej na moim Insta Story). Dziękuję, że przeczytaliście ten post❤️ Ann Post udostępniony przez 𝐀𝐧𝐧𝐚 𝐋𝐞𝐰𝐚𝐧𝐝𝐨𝐰𝐬𝐤𝐚 (@annalewandowskahpba)
Posłuchaj, czy maseczki chronią przed koronawirusem. To materiał z cyklu DOBRZE POSŁUCHAĆ. Podcasty z poradami.
NAJNOWSZE