Robert Lewandowski gra z Klarą w piłkę nożną! Słodszego WIDEO dziś nie zobaczycie!

2020-03-26 9:48 nk
Robert Lewandowski i Klara Lewandowska
Autor: face to face/FaceToFace/REPORTER/East News

Podczas domowej kwarantanny wszyscy szukamy sobie zajęć, by nie umrzeć z nudów. Robert Lewandowski wykorzystuje czas, który ma dla rodziny, na zarażanie córki własną pasją do piłki nożnej! Prawie 3-letnia Klara nieźle kopie, a filmik, który Lewy pokazał w mediach społecznościowych, jest wzruszający!

Znalezienie sobie ciekawych zajęć po kilkunastu dniach siedzenia w domu jest prawdziwym wyzwaniem - nawet, kiedy jest się gwiazdą i ma się duży dom z wszelkimi luksusami. Niektórzy jednak świetnie sobie z tym radzą i nie tracą dobrego humoru!

W końcu domowa kwarantanna służy dobru wyższemu, czyli ochronie przed zarażeniem koronawirusem!

Lewandowski zaraża córkę... piłką nożną!

Robert Lewandowski i Anna Lewandowska już kilkukrotnie udowodnili, że w tym trudnym czasie, jakim jest pandemia koronawirusa, myślą nie tylko o sobie, ale i innych. Para przekazała milion euro, czyli ponad 4 miliony złotych, na pomoc polskim szpitalom w walce z covid-19. Poza tym sam Lewy był wśród piłkarzy Bayernu, którzy podjęli szlachetną decyzję o rezygnacji wszystkich zawodników klubu z 20% własnych zarobków, by wesprzeć pracowników niższego szczebla w obliczu zawieszenia Bundesligi.

Teraz czas na poświęcenie całej uwagi rodzinie!

Robert Lewandowski pokazał na Insta Stories słodki filmik, w którym gra z córeczką w piłkę nożną! 4 maja 2020 Klara Lewandowska skończy 3 latka. Wychowując się w rodzinie sportowców dziewczynka jest oczywiście super sprawna ruchowo i przyzwyczajona do różnego rodzaju aktywności. Spodziewaliście się jednak, że mała Lewa tak dobrze kopie?! Za to z Roberta... bardzo kiepski bramkarz! ;)

Jednak to, co rozczula nas najbardziej, to ten słodki przytulas tuż po strzelonej bramce. Widać, że Klara to ukochana córeczka tatusia!

Robert Lewandowski gra w PIŁKĘ z Klarą! Tak spędza kwarantannę

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE