Anna i Robert Lewandowscy w zmysłowym tańcu. Rozgrzali parkiet hiszpańskiego klubu

2022-12-31 10:05 Joanna Dembek
Anna Lewandowska i Robert Lewandowski
Autor: AKPA / Screen/Instagram/@annalewandowska Anna Lewandowska i Robert Lewandowski tańczyli w hiszpańskim klubie

Anna i Robert Lewandowscy zaszaleli w hiszpańskim klubie, a ich taniec został uwieczniony na filmiku. Ania podzieliła się nagraniem z internautami. Skryty i nieco nieśmiały Robert, przy swojej żonie zamienia się zmysłowego i przebojowego tancerza. Sami zobaczcie!

W lipcu tego roku Anna i Robert Lewandowski wraz z dziećmi przenieśli do słonecznej Hiszpanii, gdyż piłkarz jest obecnie związany z katalońskim klubem FC Barcelona. Ania zachwycona kulturą tego kraju postanowiła rozpocząć naukę nowego języka, a także zapisała się na lekcje bachaty - zmysłowego tańca wywodzącego się z Karaibów, który polega na pozbyciu się wszelkich zahamowań i oddaniu się muzyce oraz kontaktowi z partnerem. Ania postanowiła swoje umiejętności zaprezentować ukochanemu, porywając go do tańca.

Robert Lewandowski królem parkietu. Pokazał inne oblicze

Niedawno zakończyły się Mistrzostwa Świata w piłce nożnej, co oznacza, że Robert Lewandowski może oddać się zasłużonemu odpoczynkowi. Właśnie zabrał żonę do hiszpańskiego klubu, gdzie postanowili się rozerwać. Ich zabawa na parkiecie została uwieczniona na filmiku, który Ania Lewandowska opublikowała na Instastories.

Ania i Robert poznali się 15 lat temu. Od zawsze rozumieli się bez słów i zawsze byli dla siebie największym wsparciem. W jednym z wywiadów tak wspominali początki wspólnego życia:

Nasze pierwsze spotkanie było zabawne. Robert myślał, że gram w tenisa albo tańczę w balecie. Kiedy się dowiedział, że trenuję karate, z początku nie uwierzył. Powiedział mi, że ma na imię Andrzej. Umówiliśmy się w kawiarence przy Chmielnej. (...) Zaczynaliśmy wspólne życie zarabiając po 1200 zł. Ja jeździłem Fiatem Bravo, Ania Matizem. Czasem wspominamy życie w mieszkaniu komunalnym. Pamiętamy, jacy byliśmy szczęśliwi, mimo że po kuchni czasem biegały karaluchy - powiedzieli w wywiadzie z "Faktem".

Takiej miłości można tylko pozazdrościć.

Anna Lewandowska i Robert Lewandowski
Autor: Screen/Instagram/@annalewandowska Anna Lewandowska i Robert Lewandowski tak tańczyli w hiszpańskim klubie
Anna Lewandowska i Robert Lewandowski
Autor: Screen/Instagram/@annalewandowska Anna Lewandowska i Robert Lewandowski tak tańczyli w hiszpańskim klubie
MARINA - WOJTEK ŚWIETNIE BY SIĘ ODNALAZŁ W MUZYCE!
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

NAJNOWSZE