Mary Komasa jest w ciąży! Przez chorobę już traciła na to nadzieję

2021-07-28 19:02 es
Mary Komasa
Autor: WBF

Mary Komasa przekazała swoim fanom radosną wieść. Wokalistka spodziewa się dziecka! Fakt, że Mary Komasa jest w ciąży to spora niespodzianka dla samej przyszłej mamy. Artystka od lat choruje i powoli oswajała się z myślą, że macierzyństwo nie jest jej dane. A jednak!

Niedawno Mary Komasa wypuściła nowy singiel - Pull Me Up. Z tej okazji magazyn K MAG urządził imprezę, gdzie oficjalnie odtworzono teledysk do kawałka. To jednak nie była ostatnia niespodzianka... Mary Komasa jest w ciąży. Gwiazda ogłosiła to podczas eventu, a także opisała w social mediach.

Mary Komasa jest w ciąży

Takie wiadomości to najlepsze niespodzianki! Jeszcze niedawno Mary Komasa w jednym z wywiadów opowiedziała o chorobie. Z powodu endometriozy niemal pożegnała się już z marzeniem o macierzyństwie. A jednak się udało. Mary Komasa jest w ciąży! To już 15. tydzień.

ESKA XD #027 - TOKIO 2020, KRÓLOWA I KONKWISTADOR, ASFALT Z GUMY

Na Facebooku artystka napisała, że musiała przejść długą drogę...

Po 13 latach długiej walki, operacjach i kilku terapiach visanne. Udało się! Jestem w 15 tygodniu ciąży. Jestem najszczęśliwsza! Kiedy przez lata przyzwyczajałam się do myśli, ze przez moja chorobę, ciąża może być dla mnie nieosiągalnym marzeniem. Jestem dowodem, ze marzenia się spełniają.

Na końcu Mary Komasa dodała, że szczególnie przytula "wszystkie endo wojowniczki".

Gratulujemy!

Mary Komasa za kilka miesięcy dołączy do grona świeżo upieczonych mam. Komu jeszcze niedawno urodziło się dziecko?

NAJNOWSZE