Agnieszka Kaczorowska miała wsparcie przy porodzie. Maciej Pela "krzyczał razem z nią"

2021-07-30 20:30 es
Agnieszka Kaczorowska i Maciej Pela
Autor: WBF

Ledwo Agnieszka Kaczorowska zdążyła pochwalić się zawartością torby na porodówkę, a już musiała z niej skorzystać. Gwiazda została mamą po raz drugi. W porodzie towarzyszył jej ojciec dziewczynki - Maciej Pela. Dumny tata nie szczędził tancerce komplementów i zdradził, że sam brał aktywny udział w porodzie, krzycząc razem z żoną.

Agnieszka Kaczorowska urodziła! Gwiazda chętnie relacjonuje swoim obserwatorom na Instagramie drogę do macierzyństwa w zasadzie od jego samego początku. Przez obie ciąże regularnie publikowała posty dotyczące rodzicielstwa czy przygotowania do porodu. Dwa dni temu opublikowała post, w którym zdradziła, co spakowała do torby na porodówkę.

Okazuje się, że Agnieszka Kaczorowska spakowała się dosłownie w ostatniej chwili! Jej druga córka jest już na świecie!

ESKA XD #028 - FESTIWALE, ROBOTY, SEKRETY IGRZYSK

Mąż Agnieszki Kaczorowskiej wspierał żonę przy porodzie

Porody rodzinne są już w zasadzie standardem. Dumni tatusiowie chętnie towarzyszom swoim dzielnym partnerkom w trudach sprowadzania na świat wspólnego dziecka. Maciej Pela nie jest wyjątkiem! Kipiący z radości tancerze opublikował na Instagramie uroczy post!

To zaczynamy kolejną rundę! Jest wspaniale! I choć ze względu na ograniczenia nie mogę być tyle czasu z @agakaczor ile bym chciał… to był to wyjątkowy poród. Dwa lata temu nie sądziłem, że mogę jeszcze bardziej zbliżyć się do Agi w trakcie tego cudownego momentu. Okazuje się, że leżąc na materacu, podtrzymując jej głowę i nogi podczas skurczu, synchronizując oddech i krzycząc razem z nią byłem w tym jeszcze bardziej. Powtórzę to, co napisałem dwa lata temu - moja żona to bohaterka! Kocham Cię @agakaczor ! Gabi - witaj na świecie córeczko!

Napisał mąż Agnieszki Kaczorowskiej.

Opublikował także zdjęcia z maleńką córką.

Urocze!

Nie tylko Agnieszka Kaczorowska została ostatnio mamą! Kto jeszcze?

NAJNOWSZE