Andrzej Piaseczny odniósł się do rozstania Wojciechowskiej z Kossakowskim. Wbił jej szpilę!

2021-09-28 14:22 AM
Andrzej Piaseczny
Autor: WBF

W ostatnim odcinku programu Taniec z gwiazdami z show pożegnali się Kinga Sawczuk oraz Jakub Lipowski. Niestety występ pary nie przypadł do gustu jurorom. A jakie zdanie na ten temat miał Andrzej Piaseczny? Koniecznie przeczytajcie, tym bardziej że piosenkarz odniósł się do głośnego rozstania Martyny Wojciechowskiej i Przemysława Kossakowskiego.

Taniec z gwiazdami od lat gromadzi mnóstwo widzów przed telewizorami. Jurorzy dla występujących w programie gwiazd bywają bezlitośni. Media nie tylko skupiają się na ocenach specjalistów, ale także na innych aspektach.

W ostatnim odcinku, w którym odpadła Kinga Sawczuk i Jakub Lipowski grono jurorskie nie pozostawiło na nich suchej nitki. Choć w obronie tanecznej pary stanął Piasek, to przy okazji wbił szpilę innej osobie.

Oberwała Martyna Wojciechowska, która niedawno rozstała się z Przemkiem Kossakowskim. Co powiedział juror Tańca z gwiazdami?

Mnie to poruszyło bardziej niż wyznania Martyny Wojciechowskiej po rozstaniu z Przemkiem Kossakowskim.

– mówił, odnosząc się do występu przegranej pary.

Z jednej strony Andrzej Piaseczny chciał chyba załagodzić głosy innych jurorów, którzy twierdzili, że tym razem występ Kingi Sawczuk ich nie porwał, ale czy zrobił to umiejętnie? Jak sądzicie?

Sonda
Andrzej Piaseczny przesadził?
ESKA Live: Smolasty z koncertem, jakiego jeszcze nie widzieliście!
Nasi Partnerzy polecają
NAJNOWSZE