Sylwia Bomba pokazała się BEZ MAKIJAŻU! Widzieliście ją w takiej odsłonie?

2021-09-28 11:25 AM
Sylwia Bomba
Autor: WBF

Sylwia Bomba to jedna z uczestniczek show Taniec z gwiazdami. Celebrytka nie tylko ostro ćwiczy przed każdym odcinkiem, ale także jest w stałym kontakcie z fanami, których regularnie prosi o SMS-owe wsparcie. Przy okazji mobilizowania widzów Sylwia Bomba pokazała się kompletnie BEZ MAKIJAŻU!

Sylwia Bomba w social mediach jest niezwykle aktywna. Nie tylko relacjonuje tam swoje życie, ale także regularnie prosi fanów o wsparcie i wysyłanie na nią SMS-ów. Wspólnie z Jackiem Jeschke walczą o Kryształową Kulę, czyli główną nagrodę w programie.

Przed poniedziałkowym odcinkiem, Sylwia Bomba razem z żoną Sławomira, Kajrą zagrzewały widzów do walki o swojego faworyta, prosząc o wysyłanie SMS-ów. Obie panie pokazały się bez grama make-upu.

W przypadku Kajry nikogo to nie dziwi, jednak wszyscy zwrócili uwagę na Sylwię, która rzadko kiedy pokazuje się w takiej odsłonie.

Jak się okazuje, internauci mieli mega rzadką okazję, by zobaczyć ją bez makijażu. Gwiazda wcześniej w rozmowie z portalem Plotek.pl, zdradziła, że uwielbia makijaż, a jedyny dzień, kiedy wychodzi z domu bez niego to poniedziałek, bo wie, że na planie programu zostanie starannie pomalowana.

Co ciekawe również na próbach i treningach gwiazda Gogglebox. Przed telewizorem prezentuje się w pełnym make-upie.

Sylwia Bomba bez makijażu
Autor: instagram.com/sylwiabomba
Sylwia Bomba bez makijażu
Autor: instagram.com/sylwiabomba
ESKA Live: Smolasty z koncertem, jakiego jeszcze nie widzieliście!
NAJNOWSZE