Andrzej Piaseczny

i

Autor: AKPA

Gwiazdy

Andrzej Piaseczny i jego partner mieszkają w małej miejscowości. Jak reagują na nich sąsiedzi?

2023-07-06 15:34

Po tym, jak Piasek zdecydował się na coming out dotyczący jego orientacji i zdradził, że jest zakochany w mężczyźnie, fani z zaciekawieniem śledzili kolejne informacje dotyczące jego życia prywatnego. Ten jednak niechętnie poruszał tego typu sprawy chcąc zachować jak największą poufność. Teraz zdradził, że mieszka w niewielkiej miejscowości, w dosyć konserwatywnym regionie. Piasek powiedział o tym, jak mieszkańcy reagują na jego związek z mężczyzną.

Życie uczuciowe Andrzeja Piasecznego niemal od zawsze było gorącym tematem, który przyciągał spore grono obserwatorów i słuchaczy chcących dowiedzieć się jak najwięcej o artyście i jego miłosnych podbojach. Swego czasu głośno było o jego potencjalnym romansie z Michałem Pirógiem, który tancerz opisał w swojej książce. Choć nie padło tam jego imię ani nazwisko, to wiele osób domyśliło się, że może chodzić właśnie o Piaska. Jednak po ich rozstaniu o kolejnych romansach Andrzeja Piasecznego wiadomo było niewiele. Po raz pierwszy odważył się opowiedzieć o swojej orientacji seksualnej w 2021 roku publikując w sieci utwór Miłość. Teraz wiadomo już, że od dłuższego czasu jest w szczęśliwym związku z mężczyzną. Piasek, wraz ze swoim partnerem, mieszka w małej miejscowości pod Kielcami. W rozmowie z Wprost opowiedział o tym, jak lokalne społeczeństwo reaguje na jego związek.

"Zaśpiewasz to wybierasz kolejną piosenkę!" | Dokończ piosenkę 18 #Sanah

Andrzej Piaseczny - partner

Partner Andrzeja Piasecznego nie jest rozpoznawalną osobą, przez co ciężko znaleźć w sieci jakiekolwiek informacje na jego temat. Znany wokalista wielokrotnie podkreślał, że nie chce, żeby jego związek był medialny i konsekwentnie trzyma się swoich słów. Jednak niedawno postanowił uchylić rąbka tajemnicy i opowiedział o tym, jak obecnie wygląda jego życie prywatne. Piasek, wraz z partnerem, mieszka w małej wsi położonej niedaleko u podnóża Gór Świętokrzyskich. Artysta opowiedział o tym, jak lokalna społeczność reaguje na obecność pary homoseksualistów w ich otoczeniu.

Mieszkam w małej społeczności, tam nie da się postawić muru, za którym nic nie widać. Chodzimy na zakupy, jesteśmy widoczni, mojego partnera się rozpoznaje i to nie wywołuje emocji.

Wokalista zdradził również niedawno plany dotyczące ewentualnego sformalizowania swojego związku. W podcaście Wprost przeciwnie podkreślił, że marzy o tym, by w przyszłości wziąć ślub ze swoim partnerem. Jego słowa mogą wiele osób zaskoczyć.

Nie chciałbym się uciekać do kruczków, sposobów. Jeśli za mojego życia będzie to możliwe w Polsce, mogę obiecać, że będę pierwszy.