Andrzej Piaseczny weźmie ślub z mężczyzną w 2024? Skrywana tajemnica Piaska ujawniona!

i

Autor: VIPHOTO/East News Andrzej Piaseczny weźmie ślub z mężczyzną w 2024? Skrywana tajemnica Piaska ujawniona!

Andrzej Piaseczny weźmie ślub w 2024? Skrywana tajemnica Piaska ujawniona!

2023-12-22 10:31

Andrzej Piaseczny po wielu latach związku z partnerem planuje wziąć ślub. Wokalista zdradził swoje plany związane z zawarciem tego sakramentu. Ma nadzieję, że biorąc pod uwagę rozwijający i nieustannie zmieniający się świat, wkrótce będzie to możliwe w Polsce. Co powiedział Piasek? Kim jest jego ukochany? Przekonajcie się sprawdzając już teraz.

Spis treści

  1. Andrzej Piaseczny ślub - kiedy i z kim?

Andrzej Piaseczny weźmie ślub z mężczyzną w 2024? Artysta, który w przeszłości był w związku z kobietą i wychował z nią jej dwóch synów, prawie dwa lata temu zdecydował się na coming out. Zrobił to za sprawą piosenki zatytułowanej Miłość. Poinformował opinię publiczną, że jest osobą LGBT, a fani przyjęli to do wiadomości. Nie wywołało to u nich zdziwienia, a najbardziej jednak zastanawiali się nad tym, kim jest partner Piasecznego. Wiadomo, że mieszkają razem w jednej z polskich wsi, ale ostatecznie wokalista nie chciał ujawniać tożsamości swojego ukochanego. "Mam to szczęście, że nie jestem człowiekiem samotnym, moja relacja jest przyjemnym związkiem, który trwa od kilku lat i liczę na to, że to się uchowa. Mieszkam w małej społeczności, tam nie da się postawić muru, za którym nic nie widać. Chodzimy na zakupy, jesteśmy widoczni, mojego partnera się rozpoznaje i to nie wywołuje emocji", powiedział w rozmowie w podcaście Wprost Przeciwnie. Jednocześnie zdradził też plany związane właśnie z przyszłością swojego związku. Planuje poślubić mężczyznę i zrobi to jako pierwszy w Polsce.

Afrykańskie upały w Polsce w lipcu 2023 - będzie prawdziwe piekło! Ekstremalna pogoda

Andrzej Piaseczny na ściance w Sopocie wysyła "miłość"

Andrzej Piaseczny ślub - kiedy i z kim?

Andrzej Piaseczny ze swoim partnerem coraz bardziej myślą o ślubie. Nie chcą jechać za granicę, a planują stanąć na ślubnym kobiercu w Polsce. Aktualnie na przeszkodzie staje obowiązujące w naszym kraju prawo, które nie zezwala na poślubienie osoby tej samej płci. Piasek ma nadzieję, że na jesieni dojdzie do zmiany władzy i nowo wybrani politycy zalegalizują śluby dla par LGBT:

Nie chciałbym się uciekać do kruczków, sposobów. Jeśli za mojego życia będzie to możliwe w Polsce, mogę obiecać, że będę pierwszy 

zadeklarował w rozmowie z Wprost piosenkarz. W przeszłości opowiedział natomiast o ewentualnej adopcji dzieci. W rozmowie z Moniką Olejnik zdradził, że nie chciałby ich posiadać.

Listen on Spreaker.