Kim Cattrall w And Just Like That 2? Twórcy planują kontynuację i chcą w niej Samanthy

2021-07-28 13:51 kp
Kim Cattrall
Autor: AFP/EAST NEWS

Choć And Just Like That, czyli kontynuacja kultowego serialu Seks w wielkim mieście, jeszcze nie miał swojej premiery na HBO Max, jego twórcy przeczuwają już, że sukces produkcji pozwoli im na nakręcenie 2. sezonu nowej odsłony serialu. Z tym, że w And Just Like That 2 zdecydowanie chcieliby zobaczyć Kim Cattrall, czyli serialową Samanthę. Problem w tym, że aktorka już wiele lat temu zapowiedziała, że nie wróci do produkcji.

Ogłoszenie przez HBO Max prac nad nową odsłoną Seksu w wielkim mieście było dla fanów słodko-gorzką informacją. Z jednej strony wszyscy ucieszyli się, że znów zobaczą Sarah Jessicę Parker jako Carrie Bradshaw, z drugiej strony jednak nieobecność Kim Cattrall w projekcie była poważnym ciosem. Serialowa Samantha już od dawna nie pozostawiała producentom nadziei i dziś jest jedyną dużą gwiazdą serialu, której nie udało się namówić na powrót.

64-letnia Kim Cattrall już po drugim filmie Seks w wielkim mieście zapowiedziała, że już nigdy nie wróci na ekrany jako Samantha Jones. W tle jej decyzji pojawia się konflikt z Sarah Jessicą Parker.

To dość niezwykłe, gdy pojawia się jakakolwiek negatywna prasa na temat czegoś, o czym mówię od prawie roku „nie”, że czegoś wymagam lub jestem divą. I to jest właśnie miejsce, w którym staję przed ludźmi z Sex and the City, a szczególnie Sarah Jessicą Parker, ponieważ myślę, że mogłaby być milsza.

- powiedziała kiedyś.

ESKA XD #027 - TOKIO 2020, KRÓLOWA I KONKWISTADOR, ASFALT Z GUMY

And Just Like That 2 już pewne?

Tymczasem mimo, że prace nad And Just Like That trwają dopiero kilka tygodni, producenci - Michael Patrick King oraz Sarah Jessica Parker - już zacierają ręce i planują nakręcenie również drugiego sezonu. Tym razem jednak nie wyobrażają sobie, by do nowych odcinków nie wróciła Kim Cattrall. Czy mają jakiekolwiek szanse na przekonanie jej?

Istniała obawa, że ​​ludzie będą tęsknić za Kim i się nie zaangażują, ale jak dotąd reakcja jest fenomenalna. Jeśli kiedykolwiek zmieni zdanie, może wrócić.

- mówi informator Daily Mail.

Panie kochają ją i cenią i bardzo chciałyby zobaczyć ją w nowym serialu. Celem tej serii jest pokazanie, że przyjaźnie ewoluują i zmieniają się w czasie, więc Kim jest zawsze mile widziana w domu. Gdyby przedstawiciele Kim zadzwonili do nas teraz i powiedzieli, że jest dostępna – zarezerwowalibyśmy jej pierwszy lot do Nowego Jorku. Jeszcze jest czas.

- dodaje.

Myślicie, że istnieje taka kwota pieniędzy, dla której Kim Cattrall wystąpiłaby w And Just Like That?

NAJNOWSZE