Seks w wielkim mieście: Sarah Jessica Parker, Cynthia Nixon i Kristin Davis zarobią miliony! Ile wynegocjowały?

2021-01-12 14:12 kp
Sarah Jessica Parker, Cynthia Nixon i Kristin Davis
Autor: EAST NEWS

Ogłoszenie powrotu serialu Seks w wielkim mieście to jedno z największych wydarzeń ostatnich dni. W kultowej produkcji po latach znów zobaczymy Sarah Jessicę Parker, Cynthię Nixon i Kristin Davis, czyli serialowe Carrie, Mirandę i Charlotte. Aktorki za powrót na plan wynegocjowały oszałamiające sumy. Ile zarobią?

Seks w wielkim mieście to bez wątpienia jeden z najbardziej kultowych seriali lat 90. Przygody wyzwolonych Carrie, Samanthy, Mirandy i Charlotte, które w Nowym Jorku szukały prawdziwej miłości, był przez lata ogromnym hitem. Po dwóch pełnometrażowych produkcjach sprzed lat HBO Max ogłosiło, że Seks w wielkim mieście powróci jako serial.

Dużym ciosem dla fanów jest jednak fakt, że w nowym serialu zabraknie Kim Cattrall, która wcielała się w rolę Samanthy Jones. Aktorka już kilka lat temu stanowczo stwierdziła, że nie ma zamiaru wracać do SATC w żadnym kształcie. Wydaje się, że szansę na to ostatecznie mógł pogrzebać jej konflikt z Sarah Jessicą Parker sprzed kilku lat.

ESKA XD #013

Aktorki Seksu w wielkim mieście z wielkimi gażami

Te jednak aktorki, które wracają do produkcji - Sarah Jessica Parker, Cynthia Nixon i Kristin Davies - mają powody do radości. Gwiazdy wynegocjowały ogromne gaże za udział w And Just Like That... (bo tak będzie nazywać się nowa odsłona serialu).

Jak donoszą zagraniczne media, aktorki otrzymają za każdy odcinek ponad milion dolarów. A półgodzinnych odcinków stacja zaplanowała dziesięć, przy czym oczywiście nie wiadomo, czy wobec prawdopodobnego sukcesu serialu ekipa nie zdecyduje się na kolejne sezonu.

Seks w wielkim mieście 2
Autor: Craig Blankenhorn/?Warner Bros./courtesy Everett Collection
NAJNOWSZE