Mr Big jednak wróci! Nowy Seks w wielkim mieście z Chrisem Nothem

2021-05-28 8:17 kp
Sarah Jessica Parker i Chris Noth
Autor: Craig Blankenhorn/?Warner Bros./courtesy Everett Collection

Gdy na początku tego roku stacja HBO ogłosiła, że planuje kontynuację słynnego serialu Seks w wielkim mieście, fani nie kryli euforii. Radość szybko zastąpił jednak niepokój, bo media donosiły o kolejnych gwiazdach, które nie planowały brać udziału w projekcie. Z całą pewnością w And Just Like That - bo tak będzie się nazywał nowy serial - nie zobaczymy Kim Cattrall. Na szczęście, twórcom udało się przekonać do dołączenia do ekipy Chrisa Notha.

Jeszcze w lutym media informowały, że w nowym Seksie w wielkim mieście nie zobaczymy odtwórcy roli największej miłości Carrie Bradshaw - Chrisa Notha, który przez lata wcielał się w produkcji w Mr Biga. To byłaby ogromna strata dla serialu, bo trudno wyobrazić sobie losy 50. letniej bohaterki bez żadnego odniesienia do jej męża. Na szczęście nie będziemy musieli sobie tego wyobrażać, bo Chris Noth wraca.

Twórcy And Just Like That ogłosili już powrót Mr Biga w reboocie Seksu w wielkim mieście. Przypomnijmy, że niedawno rolę w produkcji przyjął też John Corbett, który od 2000 do 2003 roku wcielał się w rolę innego narzeczonego Carrie, Aidana. Co ciekawe, część fanów serialu do dziś uważa, że to właśnie Aidan zasługiwał na szansę od głównej bohaterki i to z nim powinna się związać na stałe.

Wygląda więc na to, że w And Just Like That panowie znów będą rywalizować o serce postaci Sarah Jessiki Parker.

ESKA XD #023 - Rolnicy.Podlasie, Szybcy i Wściekli 9, TIKTOK TRENDY

Chris Noth w nowym Seksie w wielkim mieście

Udział Chrisa Notha w And Just Like That potwierdził już producent serialu, Michael Patrick King. Jakiś czas temu sam aktor sugerował, że może pojawić się na ekranie, pisząc w mediach społecznościowych, że "wszystko się zmieniło". Nie ma wątpliwości, że HBO Max kusiło gwiazdora kolosalnymi kwotami. Wystarczy wspomnieć, że główne aktorki serialu - Sarah Jessica Parker, Cynthia Nixon i Kristin Davis wynegocjowały ponad milion dolarów za każdy odcinek.

Jestem podekscytowany możliwością ponownej współpracy z Chrisem przy And Just Like That. Jak moglibyśmy kiedykolwiek stworzyć nowy rozdział historii Sex and the City bez naszego Mr. Biga?

- powiedział teraz producent serialu.

Zdjęcia do And Just Like That mają ruszyć jeszcze w tym roku. Premierę serialu zaplanowano na przyszły rok. Produkcja będzie się składała z 10 odcinków.

Czekacie?

NAJNOWSZE