Amelia Hamlin ma wyluzowaną mamę! Lisa Rinna akceptuje starszego o 18 lat Scotta Disicka

2020-11-23 17:04 es
Scott Disick i Amelia Hamlin
Autor: HEDO/Backgrid/East News

Różnica wieku nie zawsze musi przekreślać relację, bowiem dla miłości wiek jest zaledwie liczbą. Jednak niewielu rodziców cieszyłoby się z faktu, że ich 19-letnia córka jest w związku ze starszym o prawie dwie dekady mężczyzną... Jednak Lisa Rinna nie ma z tym problemu. Chociaż nie oznacza to, że Scott Disick i Amelia Hamlin mają jej błogosławieństwo...

Kiedy dzieci stają się pełnoletnie, to dla ich rodziców duże wyzwanie. Pozwolenie dziecku na samodzielność nie jest łatwe. Zwłaszcza gdy 19-letnia córka zaczyna się spotykać ze starszym o blisko dwie dekady celebrytą... Amelia Hamlin i Scott Disick to właśnie ten przypadek. Co na to jej rodzice?

Mama Amelii Hamlin akceptuje jej związek

Lisa Rinna to mama Amelii Hamlin, ale także gwiazda show Żony Beverly Hills. Z pewnością w pierwszej chwili nie była zachwycona wyborem sercowym córki. Teraz jednak zaakceptowała jej wybór. Poza tym jako gwiazda telewizji dobrze wie, że takie romanse nie muszą wcale prowadzić do niczego poważnego.

ESKA XD #010

Amelia to mądra dziewczyna i ufają [rodzice] jej, że podejmie właściwe decyzje, a jeśli jest szczęśliwa, to oni też są szczęśliwi.

Zdradza źródło Hollywood Life.

Jeśli jednak Scott Disick jakimś cudem chciałby wznieść ich relację na wyższy poziom, z wizytą u teściów będzie musiał się wstrzymać.

Jeszcze nie poznali Scotta i nie mają takich planów w tej chwili.

Dodaje osoba związana z rodziną.

Myślicie, że Amelia Hamlin i Scott Disick udowodnią wszystkim, że łączy ich prawdziwa miłość?

NAJNOWSZE