Dziewczyna Scotta Disicka przekłuła sutki. Przez to Amelia Hamlin operowała piersi

2020-11-19 18:03 es
Amelia Hamlin
Autor: ImagePressAgency/face to face/FaceToFace/REPORTER

Amelia Hamlin to najnowsza dziewczyna Scotta Disicka. Zagraniczne media wzięły pod lupę jej życie. Dowiadujemy się, że już jako 16-latka przeszła operację piersi. Nie chodziło jednak o ich powiększenie, wprost przeciwnie. Przez przekłucie sutków dziewczyna miała poważne problemy!

Amelia Hamlin zyskała sławę jako najnowsza dziewczyna Scotta Disicka. Po tym, jak paparazzi zauważyli nastolatkę w objęciach starszego o 18 lat celebryty, zagraniczne media zwróciły na nią uwagę.

Dowiedzieliśmy się, że Amelia Hamlin jako 16-latka zoperowała sobie piersi! Nie chodziło jednak o typowe dla amerykańskich gwiazdek powiększanie biustu...

W Polsce zapłacisz okiem. Zobacz jak | ESKA XD - Mobmania #10

Dziewczyna Scotta Disicka miała operację piersi

Amelia Hamlin i jej historia może być dobrym ostrzeżeniem dla wszystkich fanek i fanów domowego piercingu. Takie rzeczy mogą się fatalnie skończyć!

W wieku 16 lat Amelia Hamlin przekłuła sobie sutki. Później celebrytka dostała wysokiej gorączki. Trafiła do szpitala, gdzie powiedziano jej, że ma infekcję nerek. Jednak dopiero kolejny specjalista ocenił, że infekcja jest zupełnie gdzie indziej.

Powiedziano mi "masz paciorkowce w lewej piersi, za 12 godzin dojdzie do posocznicy”, która jest stanem zagrażającym życiu, spowodowanym reakcją organizmu na zwalczanie infekcji. Miałam już paciorkowiec żyjący w moim organizmie, a następnie przeszedł do tej części ciała, ponieważ była to otwarta rana.

Wspominała celebrytka w podcaście The Skinny Confidential: Him & Her.

Amelia Hamlin trafiła na stół operacyjny. W tamtym czasie bardzo bała się, że... jej biust zostanie bardzo nie symetryczny. Dlatego zdecydowała się na pomniejszenie także prawej piersi.

Uważajcie, co sobie przekłuwacie!

NAJNOWSZE