Gorące zdjęcia nowej dziewczyny Scotta Disicka. Amelia Hamlin ma 19 lat i jest HOT

2020-11-21 10:58 kp

Życie uczuciowe Scotta Disicka jest w ostatnich tygodniach tak intensywne, że trudno za nim nadążyć. 37-letni celebryta regularnie spotyka się z kolejnymi aspirującymi gwiazdkami, za każdym razem wybierając coraz młodszą kandydatkę. Ostatnio postawił na 19-letnią Amelię Hamlin. Trudno wyobrazić sobie, by znalazł jeszcze młodszą dziewczynę - czy to więc już oficjalnie jego nowa wybranka?

Czy Amelia Hamlin to oficjalnie następczyni Sofii Richie u boku Scotta Disicka? Celebryta pokazuje się z młodą gwiazdką już od kilku tygodni, a nawet zabrał ją ze sobą na jedną z imprez u Kendall Jenner. Były facet Kourtney Kardashian w ostatnich miesiącach prowadzał się z wieloma młodymi dziewczynami, jednak coś każe nam wierzyć, że ta może zagościć u jego boku na dłużej!

Dlaczego? Otóż Scott Disick znany jest ze swojego zamiłowania do młodych dziewczyn, a Amelia Hamlin jest WYJĄTKOWO młoda. Piękność ma 19 lat, co oznacza, że jest od Disicka młodsza o osiemnaście lat! Przy niej nawet 22-letnia Sofia Richie sprawia wrażenie wyjątkowo dojrzałej... Media wiele razy donosiły zresztą, że Disickowi coraz trudniej było dogadać się z Sofią, która oczekiwała poważniejszych kroków i deklaracji.

ESKA XD EXTRA

Kim jest Amelia Hamlin?

Tymczasem nie ma wątpliwości, że Amelia Hamlin znacznie bardziej niż ustatkowania oczekuje przygody. 19-latka rozwija swoją karierę w modelingu - ostatnio wystąpiła chociażby w kampanii reklamowej Skims. Po przygodzie z agencją IMG obecnie reprezentuje ją Women 360 Management. Jednocześnie Amelia prowadzy życie studentki. W ubiegłym roku zamieszkała w apartamencie w Nowym Jorku, który kupili dla niej rodzice - gwiazda Żon z Beverly Hills Lisa Rinna i jej mąż, aktor Harry Hamlin. Sama Amelia kilka razy pojawiała się w show u boku mamy.

Jak myślicie, czy Amelia Hamlin zagrzeje miejsca u boku Scotta Disicka na dłużej? Jej fotki wyglądają bardzo zachęcająco!

NAJNOWSZE