Amanda Bynes i Paul Michael nadal są zaręczeni! "To miłość mojego życia"

2020-05-25 12:24 mw
Amanda Bynes i Paul Michael
Autor: instagram.com / Amanda Bynes

Amanda Bynes i Paul Michael znów są parą, a aktorka ponownie nazywa swojego ukochanego "narzeczonym". Po ponad dwumiesięcznej przerwie Amanda Bynes wróciła na Instagram, aby poinformować fanów o najnowszych faktach ze swojego życia - w tym także o statusie swojego związku z Paulem.

Kiedy na początku marca, a więc jeszcze przed kryzysem wywołanym pandemią koronawirusa, Amanda Bynes zrywała zaręczyny ze swoim ukochanym, fani byli przekonani, że Paul Michael to już zdecydowanie przeszłość. Okazuje się jednak, że Amanda i Paul nadal są razem. Co więcej - nadal są zaręczeni!

Aktorka poinformowała o tym osobiście, nazywając swojego chłopaka "miłością swojego życia". Amanda Bynes pochwaliła się także swoimi najnowszymi sukcesami.

AMANDA BYNES I PAUL MICHAEL ZNÓW PLANUJĄ ŚLUB

Ogłoszone na początku marca 2020 roku zerwanie zaręczyn Amandy Bynes i Paula Michaela wywołało w sieci spore zamieszanie. Tym bardziej, że para rozstała się zaledwie 3 tygodnie po oświadczynach!

Okazuje się jednak, że Amanda Bynes nie skreśliła całkowicie swojego chłopaka. Po dwóch miesiącach od rozstania Paul znów jest jej narzeczonym!

>> Amanda Bynes pokazała narzeczonego! "Jestem trzeźwa od ponad roku, Paul też"!

Nowy post Amandy Bynes na Instagramie bardzo ucieszył jej fanów, bo w ostatnim czasie w życiu aktorki raczej nie było różowo.

Amanda poinformowała między innymi, że kontynuuje naukę w Fashion Institute of Design & Merchandising, uzyskując całkiem niezłe wyniki.

W swoim poście nawiązała też do informacji o rozstaniu z Paulem.

Nadal jestem zaręczona z miłością mojego życia Paulem

- napisała Amanda Bynes w swoim poście opublikowanym w niedzielę 24 maja.

3 kwietnia tego roku Amanda Bynes skończyła 34 lata. Aktorka znana jest z ról w takich filmach, jak "Lakier do włosów", "Łatwa dziewczyna" czy "Czego pragnie dziewczyna".

Amanda Bynes i Paul Michael zaręczyli się w Walentynki 2020. Jak dotąd para nie ogłosiła możliwego terminu swojego ślubu.

Wyświetl ten post na Instagramie.
Celebrating being sober a year and two months! Post udostępniony przez Amanda Bynes (@amandabynesreal)
Hotplota.pl: Brat Billie Eilish okradziony; Orlando Bloom przecenia dom

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE