Amanda Bynes odwołała zaręczyny! Po TRZECH TYGODNIACH! Paul Michael potwierdził rozstanie!

2020-03-09 14:22 nk
Amanda Bynes
Autor: www.instagram.com/amandabynesreal

Amanda Bynes jeszcze niedawno chwaliła się przed fanami narzeczonym. Była aktorka nie mogła przestać zachwycać się urodą niejakiego Paula i tym, że ukochany - podobnie jak ona - nie pije od ponad roku. Okazuje się, że ten związek przeszedł już do historii! Ale tych dwoje i tak nie mogłoby wziąć ślubu! Dlaczego?

Jeszcze w lutym 2020 Amanda Bynes pokazała fanom swojego narzeczonego. Upadła gwiazda chwaliła się, że jest super szczęśliwa, a jej ukochany, Paul, jest "boski". Cóż, najwyraźniej już nie jest...

Amanda Bynes znowu singielką

Amanda Bynes sprawiała wrażenie naprawdę zakochanej, kiedy przedstawiała fanom swojego narzeczonego i chwaliła się pierścionkiem zaręczynowym.

Niestety, związek Amandy Bynes jest już przeszłością. Początkowo wskazywało na to konto byłej aktorki na Instagramie. Celebrytka wykasowała z profilu wszystkie stare zdjęcia, które miały jakikolwiek związek z Paulem. Sam mężczyzna potwierdził też informację o zerwaniu w rozmowie z magazynem In Touch. Michael wyznał prasie, że wciąż kocha Amandę i uważa ją za swoją najlepszą przyjaciółkę.

Co ciekawe, małżeństwo Bynes i jej wybranka i tak raczej nie zostałoby zawarte, bo celebrytka jest pod prawną kuratelą rodziców, a ci już wcześniej powiedzieli, że nie zgadzają się na ślub, bo uważają, że ich córce nie wyszłoby to na dobre.

W całej sprawie jest jeszcze jedna ciekawostka - pierścionek zaręczynowy Amandy Bynes nie był żadnym drogocennym brylantem! Paul kupił go na Amazonie za 49 dolarów, czyli ok. 200 złotych!

Wyświetl ten post na Instagramie.
👽 Post udostępniony przez Amanda Bynes (@amandabynesreal)
Liber i InoRos w studiu ESKI

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE