Amanda Bynes pokazała narzeczonego! "Jestem trzeźwa od ponad roku, Paul też"!

2020-02-21 14:09 nk
Amanda Bynes
Autor: www.instagram.com/amandabynesreal

Po tym, jak Amanda Bynes opublikowała w sieci zdjęcie pierścionka i napisała, że jest zaręczona, mało kto jej uwierzył. Upadła gwiazda Disney'a postanowiła udowodnić fanom, że naprawdę ma narzeczonego. Przeprosiła też za swoje zachowanie na Twitterze i zdradziła, że ona i Paul są trzeźwi.

Amanda Bynes sławę zdobyła jako cukierkowa nastoletnia gwiazda disney'owskich komedii dla młodzieży. Aktorka skończyła niestety tak, jak wielu celebrytów, którzy zbyt wcześnie osiągają ogromny sukces i pieniądze - stoczyła się na dno, popadając w uzależnienie od narkotyków i alkoholu.

Amanda Bynes wielokrotnie wdawała się w kłótnie i pyskówki w mediach społecznościowych, była też bohaterką afer i skandali. Jakiś czas temu zniknęła jednak z przestrzeni publicznej, próbując ułożyć sobie życie na nowo.

Amanda Bynes zaręczona

W Walentynki Amanda Bynes pokazała fanom na Instagramie zdjęcie pierścionka z ogromnym kamieniem, chwaląc się, że jest zaręczona. Internauci nie do końca wierzyli byłej aktorce. Po pierwsze - ten sam pierścionek wypatrzyli u niej na jednym ze starszych zdjęć. Po drugie - na fotce widać także męską rękę z obrączką na palcu!

Wielu fanów uznało, że post o zaręczynach to tylko kolejna próba zwrócenia na siebie uwagi przez zapewne odurzoną narkotykami upadłą gwiazdę.

Wyświetl ten post na Instagramie.
Engaged to tha love of my life Post udostępniony przez Amanda Bynes (@amandabynesreal)

Okazuje się, że Amanda Bynes naprawdę się zaręczyła! Teraz postanowiła pokazać fanom swojego narzeczonego i przy okazji przeprosić za zachowanie w sieci sprzed swojego odwyku.

Cześć wszystkim, to jest Paul, mój narzeczony. Jestem taką szczęściarą! Jak widzicie, jest boski!

- mówi na początku nagrania Amanda Bynes, przedstawiając narzeczonego, po czym dodaje:

Chciałam opublikować wideo, by powiedzieć, że przepraszam każdego, kogo brzydko nazywałam na Twitterze. Czułam się w tamtym czasie taka brzydka i trudno było mi wyrazić siebie, bo byłam taka naćpana. Pozostaję trzeźwa od ponad roku, Paul tak samo. Chcę, żebyście wiedzieli, że was kocham i jestem teraz bardzo szczęśliwa.

Trzymacie za nią kciuki?

NAJNOWSZE