Edyta Górniaki Allan Krupa

i

Autor: AKPA / Screen/Instagram/@ensosynu Allan Krupa pochwalił się dziewczyną. Edyta Górniak reaguje na post syna

Allan Krupa całuje się z dziewczyną. Na ich wspólne zdjęcie zareagowała Edyta Górniak

2022-09-12 10:08

Allan Krupa pochwalił się dziewczyną. Młody raper opublikował w sieci zdjęcia, na których widzimy zakochaną parę w czułych objęciach. Edyta Górniak nie przeszła obojętnie obok wpisu syna. Jak zareagowała na jego bardzo osobisty wpis?

Allan Krupa w tym roku skończył 18 lat. Wraz z wejściem w dorosłość postanowił pójść w ślady swojej mamy Edyty Górniak i rozpocząć karierę muzyczną. Z okazji urodzin wokalistka sprezentowała mu produkcję klipu do utworu "Lambada". To przysporzyło mu garstkę fanów, w związku z czym poszedł za ciosem i kilka miesięcy później wydał nowy utwór "Dżentelmen", który ukazał się wraz z teledyskiem, który można oglądać na YouTubie. Edyta Górniak mocno wspiera syna zarówno w karierze, jak i życiu miłosnym, co można zaobserwować w mediach społecznościowych.

Allan Krupa się zakochał! Jego wybranką jest śliczna blondynka

Allan Krupa prowadzi na Instagramie profil, który obserwuje 34,4 tysiące użytkowników. To tam dzieli się z fanami kadrami ze swojego życia. Młody muzyk właśnie pokazał, iż w jego życiu właśnie pojawiła się pewna tajemnicza blondynka. Wygląda na to, że serce Allana jest już zajęte, a mama jedynaka bacznie obserwuje i komentuje jego nowe wpisy.

Allan Krupa pod koniec sierpnia opublikował zdjęcie z ukochaną. Na fotografii nie widać jednak twarzy wybranki jego serca, a syn Górniak napisał: "Wspomniałbym o niej na głos, ale jestem dżentelmenem". Pod postem pojawiło się wiele pozytywnych komentarzy ze strony użytkowników: "Wow, gratuluję Allan", "Co za miłość, idealnie". Niedawno pojawiło się kolejne zdjęcie, na którym możemy się nieco bardziej przyjrzeć dziewczynie Allana. Na wpis zareagowała sama Edyta Górniak dodając w komentarzu serduszko. wygląda na to, że piosenkarka wspiera ukochanego syna w jego życiowych decyzjach.

Roksana Węgiel szczerze o kompleksach. Ukrywała się za filtrami!