Allan Krupa

i

Autor: AKPA Allan Krupa wypuścił nowy utwór - "Dżentelmen"

Syn Edyty Górniak wypuścił nową piosenkę i porównali go do Maty. Allan Krupa jest "pier... dżentelmenem"

2022-07-01 18:01

Allan Krupa wypuścił drugi singiel zatytułowany "Dżentelmen". W nowym kawałku nie brakuje ostrych wersów i przekleństw, które pokazuje "niegrzeczne oblicze" młodego rapera. 18-latek został nawet porównany do Maty.

Allan Krupa w tym roku skończył 18-lat i wkraczając w dorosłość postanowił spróbować swoich sił w rapie. Nadał sobie ksywę Enso, a 28 marca 2022 wypuścił w świat swój pierwszy singiel "Lambada", który zebrał dużo pozytywnych opinii, jednak nie sprawił, że jego kariera nabrała zawrotnego tempa. Allan nie odpuszcza. 30 czerwca ukazał się jego drugi kawałek zatytułowany "Dżentelmen". Na jego temat pojawiło się wiele skrajnych opinii.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Allan Krupa RAPUJE i PRZEKLINA w debiutanckiej piosence! Syn Edyty Górniak jak Mata?

Pałac Allana Krupy pachnie "marmurem i chlebem"

Pierwszy teledysk do utworu "Lambada" zasponsorowała młodemu muzykowi jego mama, Edyta Górniak. Był to prezent na 18-te urodziny. Będąc na planie klipu łapała się za głowę słysząc z ust ukochanego syna przekleństwa, które pojawiają się w tekście. Mama Allana musiała jednak pogodzić się, że dorosły syn idzie własną drogą, a jego wybory zależą już tylko od niego samego. W nowym kawałku także nie brakuje niecenzuralnych słów, a artysta nazywa siebie "pier*olonym dżentelmenem".

Potem przychodzi do mnie ładna pani, chyba stylistka, chce mnie ubrać, a z wyglądu Gwen Stefani. Przyniosła szafkę Prada i Armani, chciałem ją poprosić o rękę, ale chyba nie wypada, bo... - nawija Krupa, teraz już "Enso synu", bo tak przedstawia się w rapie. Jestem, jestem, jestem pie*dolonym dżentelmenem, mój pałac pachnie marmurem i chlebem. Jej oczy pokazują grzechów siedem, ona mówi, że chce, a ja mówię "nie"

Słuchacze nie omieszkali zostawić komentarzy pod klipem. A opinie okazały się bardzo skrajne. Niektórzy zarzucili mu nawet kopiowanie stylu Maty.

Przestań inspirować się Matą, albo porządny polski rap albo skończ. Masz potencjał. Nie zmarnuj go - napisała użytkowniczka YouTube.

Moim zdaniem Alien mocno inspiruje się Matą - czytamy w kolejnych komentarzach.

Super beat, chociaż nie słucham takiej muzy. Kawał dobrej roboty. Wpada w ucho. Gratki Allan - napisał fan.

O litości, co to jest hahaha, jakiś pseudo rap? Czy to już bardziej disco polo za hajs mamy - podzielił się opinią użytkownik.

Allan nie występuje sam w nowym kawałku. Do współpracy zaprosił rapera o ksywie Nerwus, który nawinął kilka wersów. Czy ten duet sprawi, że twórczość Enso zyska na popularności? "Dżentelmen" można usłyszeć na YouTube i w streamingach. Oceńcie sami!

ILE ZAPŁACIMY ZA WAKACJE SAMOCHODEM? [BUŁGARIA, CHORWACJA, HISZPANIA] | ESKA XD - Prosto z salonu #52