Alicja Bachleda-Curuś i Colin Farrell świętują razem urodziny syna! [ZDJĘCIE]

2019-10-16 8:21 nk
Alicja Bachleda-Curuś i Colin Farrell
Autor: Mark Doyle / Splash News/EAST NEWS

Alicja Bachleda-Curuś zorganizowała przyjęcie z okazji 10. urodzin swojego syna, Henry'ego Tadeusza. Na utrzmanej we włoskim stylu uroczystości był także ojciec chłopca, Colin Farrell. Polska aktorka raczej nie chwali się na Instagramie zdjęciami z byłym partnerem, ale tym razem zrobiła wyjątek! Trzeba przyznać, że dawno niewidziany Colin trochę się zmienił...

Uwierzycie, że to już 10 lat minęło, od kiedy Alicja Bachleda-Curuś urodziła syna? W 2008 roku aktorka pracowała na planie filmu Ondine, na którym poznała jednego z największych przystojniaków Hollywood. Colin Farrell był zafascynowany piękną Polką, a z ich związku narodził się mały Henry Tadeusz. Niestety, niespełna rok po narodzinach chłopca jego rodzice nie byli już razem.

Alicja Bachleda-Curuś przyznaje w wywiadach, że ma dobry kontakt z ojcem Henry'ego. Irlandzki aktor angażuje się w wychowanie chłopca. Widać to także na nowym zdjęciu, jakie opublikowała polska gwiazda.

Colin Farrell na Instagramie Alicji? To się nie zdarza!

Alicja Bachleda-Curuś, co w sumie nie dziwi, raczej nie zamieszcza na swoim Instagramie zdjęć byłych partnerów. Ale taka okazja, jak 10. urodziny wspólnego syna, nie zdarza się często!

Alicja poinformowała fanów, że wyprawiła Henry'emu urodziny we włoskiej restauracji.

Świętowanie urodzin Henry'ego we włoskim stylu!

- napisała aktorka, dodając hasztagi: "10" i "ojciec chrzestny".

Na fotce widać, że w uroczystym posiłku uczestniczyło sporo gości. Był oczywiście też tata, Henry'ego. Colin Farrell na fotce jest trudny do rozpoznania. Aktor w ostatnim czasie sporo przytył i zapuścił brodę. Ciekawe, czy w tym wydaniu też byłby w stanie podbić serce Ali...

Zobacz też:

NAJNOWSZE