Agnieszka Woźniak-Starak o pracy w telewizji: Nie wyobrażam sobie, żebym wróciła do rozrywki!

2019-11-09 21:00 DR
Agnieszka Woźniak-Starak na gali Herbapolu
Autor: TRICOLORS/East News

Agnieszka Woźniak-Starak przechodzi bardzo trudny czas w życiu. Po tragicznej śmierci jej męża wiele osób zastanawiało się, czy dziennikarka wróci do pracy w telewizji. Tymczasem Agnieszka udzieliła pierwszego po tych wydarzeniach wywiadu, w którym opowiada o planach na przyszłość. Przeczytajcie więcej na Hotplota.pl.

Ostatnie miesiące dla Agnieszki Woźniak-Starak są bardzo trudne. Dziennikarka w tragicznym wypadku straciła męża, producenta filmowego, Piotra Woźniaka-Staraka. Agnieszka ograniczyła swoje publiczne wystąpienia. Jednym z pierwszych, na którym się pojawiła była premiera filmu jej zmarłego męża. Dziennikarka nie udzielała wywiadów. Nie komentowała też tego, co dzieje się w jej życiu. Dopiero niedawno bardzo szczerze porozmawiała z Dorotą Wellman. Rozmowa została wyemitowana w dzisiejszym wydaniu programu śniadaniowego „Dzień Dobry TVN”.

W rozmowie z koleżanką ze stacji Agnieszka opowiedziała jak trudno było jej pogodzić się ze stratą najważniejszej osoby w jej życiu. Pojawił się również wątek zawodowy. Czy Agnieszka Woźniak-Starak wróci do pracy w telewizji? Okazuje się, że nie jest to wykluczone.

Tęsknię za telewizją, bo uwielbiałam moją pracę. Nie wyobrażam sobie, żebym wróciła do rozrywki. Właściwie to niewiele sobie wyobrażam. Nie mam sprecyzowanego pomysłu na siebie. Chciałabym dużo rzeczy zmienić, wiele rzeczy robić inaczej. To jest nowy początek. Nie mam oczekiwań. Mam pełną akceptację na to, co przyniesie życie. Ból i cierpienie najwięcej nas uczą. Chciałabym robić mądre rzecz. Ten 2020 rok da mi sporo odpowiedzi.

Powiedziała dziennikarka w Dzień Dobry TVN.

Agnieszce życzymy dużo siły do walki i wszystkiego, co najlepsze zarówno w życiu prywatnym jak i zawodowym!

ZOBACZ TAKŻE:

NAJNOWSZE