Demi Moore i Jon Cryer

i

Autor: Mary Evans Picture Library/East News

Demi Moore została WYRZUCONA Z PLANU, bo... Czy wiesz o niej wszystko? Rozwiąż QUIZ!

2019-11-11 12:00

Demi Moore to jedna z barwniejszych postaci Hollywood! Symbol seksu i kobieta walcząca z uzależnieniami, gwiazda kinowych hitów i częsta nominowana do Złotych Malin... Ta pani skrywa wiele tajemnic! Czy znacie je wszystkie? Z okazji 57. urodzin gwiazdy (uwierzycie, że ma już tyle lat?! sprawdźcie się w quizie wiedzy na temat Demi Moore! Ciekawe, ile punktów uda Wam się zdobyć...

Demi Moore właśnie skończyła 57 lat! Uwierzycie?! Ta kobieta wciąż wygląda fenomenalnie, a dzięki wydanej we wrześniu autobiografii Inside Out ponownie jest na topie. Gwiazda ma na koncie co najmniej kilka kinowych hitów, a w swoim czasie uchodziła za jedną z najlepiej zarabiających aktorek Hollywood. Tylko ona mogła zażyczyć sobie zawarcia w kontrakcie na jedną z ról zapisu o dwóch prywatnych samolotach dostępnych na użytek jej i jej obstawy!

Dziś Demi Moore nie jest może u szczytu kariery, ale wciąż pobudza wyobraźnię męskiej części fanów, a o jej romansach, dziwactwach i perypetiach krążą legendy. Czy znacie wszystkie?

Urodzinowy QUIZ o Demi Moore!

Mimo 57 lat na karku Demi Moore wciąż wygląda świetnie, czego dowodzi choćby nasza urodzinowa galeria, poświęcona aktorce. Ta kobieta naprawdę prawie nic się nie zmienia na przestrzeni wielu lat! Zobaczcie sami TUTAJ:

Jesteście fanami Demi Moore? To koniecznie sprawdźcie swoją wiedzę na temat tej gwiazdy w naszym urodzinowym quizie! Pytań jest sporo i nie mamy pewności, czy są łatwe. Ciekawe, czy uda Wam się zdobyć komplet punktów...

Zobacz też: