Shawn Mendes o związku z Camilą Cabello: "Nie jesteśmy chwytem reklamowym"

2019-09-20 22:06 kp
Shawn Mendes i Camila Cabello
Autor: Rex Features/East News

Shawn Mendes i Camila Cabello już od trzech miesięcy są jedną z najgorętszych par światowego showbiznesu. Ich relacja wzbudzała początkowo mnóstwo plotek, głównie dlatego, że część z fanów uznało ją za chwyt promocyjny związany z singlem Senorita. Muzycy długo milczeli w kwestii tego, co ich łączy. Ostatnio jednak to się zmieniło.

Fani Shawna Mendesa i Camili Cabello od lat wierzyli w to, że muzycy w końcu się zejdą. Wokaliści znali się i przyjaźnili od dawna, nigdy też nie szczędzili sobie w wywiadach słów sympatii. Gdy zatem tuż po premierze singla Senorita Shawn i Camila zaczęli pokazywać się razem, internet oszalał.

Zdjęcia z kolejnych romantycznych schadzek Shawna Mendesa i Camili Cabello zaczęły regularnie pojawiać się w mediach. Oni sami z kolei zamilknęli, w żaden sposób nie komentując kolejnych gorących fotek z nimi w roli głównej. Ten rozdźwięk zaczął wzbudzać wśród fanów podejrzenia i część z nich szybko uznała, że związek muzyków to chwyt marketingowy, który ma pomóc w promocji singla Senorita.

Shawn Mendes komentuje związek z Camilą Cabello

W końcu jednak Shawn Mendes i Camila Cabello wystąpili oficjalnie razem na gali MTV VMA 2019, a następnie opublikowali na Instagramie filmik, na którym z humorem odpowiedzieli na zarzuty o to, że nie idzie im całowanie się :)

>> Shawn Mendes i Camila Cabello dosłownie liżą się po twarzy na Insta! "Robimy to jak ryby?"

Ostatnio natomiast Shawn Mendes został przepytany na lotnisku przez reportera serwisu TMZ. Choć piosenkarz twardo starał się milczeć, paparazziemu udało się wyciągnąć z niego chociażby informację, że od dawna zna rodziców Camili Cabello. Shawn ostatecznie zakończył też plotki o rzekomej "ustawce".

Nie jesteśmy chwytem reklamowym

- powiedział.

Całe video z rozmowy Shawna Mendesa z TMZ na lotnisku znajdziecie tutaj.

NAJNOWSZE