Piotr Woźniak-Starak i Agnieszka Woźniak-Starak

i

Autor: WBF

Agnieszka Woźniak-Starak dziękuje fanom i wspiera kobietę, która też straciła męża!

2019-09-18 11:30

Agnieszka Woźniak-Starak ponownie odezwała się do swoich fanów na Instagramie. Dziennikarka przyznała, że pełne ciepłych słów komentarze internautów pomagają jej dość do siebie po utracie męża, Piotra Woźniaka-Staraka. Odpowiedziała też fance, która opisała jej swoją tragiczną historię. Jej słowa są naprawdę wzruszające!

Agnieszka Woźniak-Starak nie może dojść do siebie po tragedii, do której doszło 18 sierpnia na jeziorze Kisajno na Mazurach. Właśnie tam w wyniku wypadku na motorówce zginął mąż dziennikarki, producent filmowy Piotr Woźniak-Starak. Gwiazda długo unikała kontaktu ze światem zewnętrznym. Media donosiły, że Agnieszka przebywa w posiadłości Staraków w Fuledzie i korzysta z pomocy psychologów. Prezenterka zrezygnowała także z pracy w telewizji. We wrześniu miała poprowadzić drugą edycję Big Brothera w TVN 7. Ostatecznie zastąpiła ją Gabi Drzewiecka.

W końcu, niemal miesiąc po tragedii, Woźniak-Starak odezwała się do przyjaciół i fanów w mediach społecznościowych. Za pośrednictwem Instagrama podziękowała wszystkim za wsparcie w trudnych chwilach. Przyznała, że nie wie, czy jeszcze kiedykolwiek opublikuje jakieś zdjęcie na swoim profilu i czy wróci do telewizji.

"Piotrka nie ma, ale zostawił mi mnóstwo miłości i najlepszych ludzi na świecie. Rodzinę, przyjaciół, którzy nawet przez chwilę nie dają mi poczuć, że jestem sama. Wasza troska, ten wspólny czas, niekończące się rozmowy, często do rana, są dla mnie bezcenne." - napisała Agnieszka.

Agnieszka Woźniak-Starak: Wasze słowa mi pomagają

Pod postem Agnieszki Woźniak-Starak pojawiły się setki komentarzy ze strony znajomych i nieznajomych osób. Swoje wsparcie wyraziło wiele gwiazd, ale także "zwykli" ludzie piszą do dziennikarki, by podnieść ją na duchu. Wielu z nich opisuje własne traumatyczne historie.

Jedna z kobiet napisała, że straciła męża, gdy była w siódmym miesiącu ciąży. Agnieszka Woźniak-Starak odpowiedziała na jej historię, przesyłając serduszko.

Inna fanka zwierzyła się z własnej tragedii, która przydarzyła się dwa lata temu: "Mój ukochany mąż zginął. Świat dla mnie nie istniał. Zostałam z 2 dzieci sama. Owszem rodzina była blisko. Każdy mówi, że czas leczy rany Ale chyba nie dla mnie. Bo cholernie boli. Od samego początku wspierałam Panią i mam nadzieję że zaświeci jeszcze słońce dla Pani jak i dla mnie".

też mam taką nadzieję, dla nas obu ❤️

Dziękuję, Wasze słowa są dla mnie bardzo ważne, pomagają

Zobacz też:

- napisała dziennikarka. Pod jeszcze innym komentarzem gwiazda ogólnie zwróciła się do fanów, którzy dzielą się z nią własnymi przeżyciami. Zdradziła, że czytanie ich komentarzy działa na nią terapeutycznie.

- napisała Woźniak-Starak.

W wielu wypowiedziach fanów pojawiają się prośby, by Agnieszka wróciła do pracy w telewizji. Gwiazda na razie nie odniosła się do tych komentarzy.

Wyświetl ten post na Instagramie.
Dostałam dziś piękną magnolię, którą zasadzę w ogrodzie. Nie wstawię zdjęcia Piotrka, nie dam rady. Nie wiem czy w ogóle wstawię tu jeszcze kiedyś jakieś zdjęcie, to jest teraz zupełnie nieważne. Ale ważni jesteście Wy. Wasze wsparcie, energia, którą mi wysyłacie, dajecie mi siłę. Dziękuję. Piotrka nie ma, ale zostawił mi mnóstwo miłości i najlepszych ludzi na świecie. Rodzinę, przyjaciół, którzy nawet przez chwilę nie dają mi poczuć, że jestem sama. Wasza troska, ten wspólny czas, niekończące się rozmowy, często do rana, są dla mnie bezcenne. Krzyś @tery333, powiedziałeś, że Piotrek nieprzypadkowo wybrał nas, on wiedział, że razem damy radę. Masz rację. Słyszę jak mówi „Szlumi, ogarniesz to” i wierzę, że się uda, bo dzięki Wam nadal stoję. Dziś startuje Big Brother. Gabi @g_rulez, wiesz, że zawsze trzymałam za Ciebie kciuki, jesteś mądrą, piękną i bardzo fajną dziewczyną, dużo nas łączy, zwierzęta, muzyka, wspólni znajomi. Dziś też trzymam. Pamiętaj, to jest teraz Twój program, ciesz się nim, a ja jestem z Tobą całym sercem. Gosia @gosiaohme, Filip @filip_chajzer z Wami też! Kasia M., jesteś najlepszą szefową na świecie. A dziś już nie tylko szefową. Jeśli kiedykolwiek wrócę do telewizji to po to, żeby pracować z Tobą, pamiętaj. Kocham magnolie. Dziękuję. Nie wiem, co będzie, ale wiem jedno, mam wielkie szczęście, że na swojej drodze spotykam takich ludzi. Nie mogę w tym poście oznaczyć wszystkich, o których myślę. Ale o wszystkich pamiętam ? Post udostępniony przez Agnieszka Woźniak-Starak (@aga_wozniak_starak)
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE