Agnieszka Woźniak-Starak w bikini! Takich widoków można pozazdrościć

2021-12-01 23:02 es
Agnieszka Woźniak-Starak
Autor: WBF

Agnieszka Woźniak-Starak w swoich social mediach najczęściej publikuje treści związane z pracą. Od czasu do czasu pozwala sobie jednak na prywatę. Tak jest w tym przypadku. Gwiazda opublikowała zdjęcie z wakacji, a nas ukuła zazdrość... Agnieszka Woźniak-Starak w bikini na tle wielkiej wody to doskonały widok!

Agnieszka Woźniak-Starak aktywnie korzysta z social mediów. Jej profil na Instagramie obserwuje 613 tysięcy osób. Gwiazda najczęściej opowiada tam o nowych projektach, pokazuje zdjęcia z gośćmi DDTVN. Od czasu do czasu pojawiają się także ujęcia z bardziej prywatnych momentów.

Wiadomo, że Agnieszka Woźniak-Starak lubi sport. Gwiazda jeździ konno oraz na rowerze, a także spaceruje z liczną gromadką psów. Efekty tych aktywności widzimy na najnowszym zdjęciu!

Sara James oczarowała śpiewając hit The Weeknd! [ESKA Live]

Agnieszka Woźniak-Starak zachwyca w bikini

Pogoda w Polsce coraz bardziej zaczyna przypominać zimową. Niestety nie chodzi o biały puch, ale raczej o mokrą papkę sypiącą się z nieba... Nic dziwnego, że Agnieszka Woźniak-Starak uciekła z kraju w cieplejsze strony. Niestety, jak sama informuje - pora wracać do rzeczywistości.

Na pożegnanie z rajskim miejscem opublikowała pamiątkowe zdjęcie na Instagramie. Agnieszka Woźniak-Starak w bikini wygląda fantastycznie! No i jeszcze ta wielka woda za nią... Nic dziwnego, że obserwatorzy nie szczędzili komplementów!

- Piękna 😍 zawsze zachwyt 😍

- Piękności ❤️❤️🔥

- Cudna fota👏👏

- Aż miło popatrzeć 🔥🔥🔥

Czytamy pod zdjęciem.

NAJNOWSZE