Agnieszka Woźniak-Starak pokazała się w ubraniach z własnej kolekcji. Fani: „Nie na moją kieszeń”

2021-10-18 9:13 AM
Agnieszka Woźniak-Starak
Autor: WBF

Agnieszka Woźniak-Starak pokazała, że jest nie tylko zdolną dziennikarką, ale także projektantką mody. Dziennikarka, którą można podziwiać m.in. w programie Dzień Dobry TVN, zdecydowała się stworzyć własną kolekcję ubrań. Fani projektami zachwyceni, jednak ceną niekoniecznie…

Na początku października w social mediach pojawiły się zdjęcia kolekcji ubrań stworzonej przez dziennikarkę. Po pokazaniu projektów, w sieci natychmiast zawrzało. Fani zachwycali się ubraniami i zachwalali talent Woźniak-Starak.

Teraz internauci znów mają wgląd w kolekcję prezenterki. Na swoim Instagramie, Agnieszka pochwaliła się niebieskim kompletem, w skład którego wchodziły spodnie, kamizelka i długi płaszcz. Internauci zachwycili się nie tylko ubraniem, ale także modelką, która je prezentowała, czyli Agnieszką Woźniak-Starak.

Daria jako Dua Lipa w ESKA Live! IDGAF w nowej wersji

Agnieszka Woźniak-Starak z kolekcją ubrań. Fani narzekają na ceny

I choć projektem są zachwyceni, to niekoniecznie podobają im się ceny. Jak zauważyło wiele internautek, zestaw nie jest na ich możliwości finansowe.

- Piękne ubrania na pięknej Pani:) Niestety nie na moją kieszeń:) Pozdrawiam serdecznie 🍀🍀🍀

- Ceny KOSMOS

- Śliczne ❤️, tylko nie na każdego kieszeń

- pisali.

Za ubrania od Agnieszki Woźniak-Starak należy zapłacić za spodnie 1289 zł dalej za kamizelkę 1089 zł, a płaszcz to wydatek 2489 zł.

Zobacz też: 

NAJNOWSZE