Agnieszka Włodarczyk

i

Autor: WBF

Agnieszka Włodarczyk skończyła 41 lat. „Nigdy nie miałam lepszych urodzin.”

2021-12-14 13:22

Agnieszka Włodarczyk skończyła 41 lat. Na Instagramie pojawiła się jej fotka z synkiem Milanem i post, w którym zdradziła, że tegoroczne urodziny były najlepszymi, jakie miała dotychczas.

Agnieszka Włodarczyk od czasu, gdy została mamą Milana, skupiła się nie tylko na opiece nad maluchem, ale także postanowiła zostać influencerką na pełny etat.

ESKA XD #037 - GENZIE, WIEDŹMIN, ELIF, STOCH

Na Instagramie Agnieszki Włodarczyk znajdziemy zatem mnóstwo jej fotek, także tych prywatnych. Celebrytka publikuje zdjęcia synka i dzieli się z fanami wieloma przemyśleniami. Wczoraj świętowała swoje 41 urodziny, o czym nie mogła zapomnieć poinformować na Instagramie.

To pierwsze urodziny Agnieszki w nowej roli. W lipcu celebrytka urodziła synka Milina. To pierwsze dziecko jej i jej ukochanego Roberta Karasia.

Dodając zdjęcie, na którym widzimy, jak trzyma ukochanego synka na rękach, podpisała post:

Dołączamy się do życzeń!

Zobacz też: Córka Natalii Siwiec to urodzona modelka

Mam 41 lat. Żyję. Dopiero rok temu udało mi się założyć rodzinę i dobrze, bo bardzo ją doceniam. Długo czekałam na ten spokój w sercu i poczucie, że jestem w odpowiednim miejscu z odpowiednią osobą i niczego, ale to niczego mi nie brakuje. Kiedyś urodziny spędzałam w pełnym makijażu, popijając szampana i pląsając po parkiecie. Dziś siedzę w domu, popijając herbatę, a zamiast głośnej muzy słucham głośnego śmiechu naszego synka. Nigdy nie miałam lepszych urodzin.