Agnieszka Kaczorowska o roli Bożenki z Klanu: "była powodem do docinków i żartów"

2021-06-20 11:04 es
Agnieszka Kaczorowska
Autor: WBF

Agnieszka Kaczorowska jest wielką pasjonatką tańca. W tej dziedzinie ma na koncie liczne osiągnięcia. Jednak największą popularność przyniosły jej nie sukcesy na parkiecie, lecz rola Bożenki w serialu Klan. Po latach celebrytka wróciła wspomnieniami do tamtego czasu i wyznała, że nie zawsze miała dobre doświadczenia.

Agnieszka Kaczorowska jest ostatni na językach. Powód, dla którego tak się dzieje, jest dość kontrowersyjny. Gwiazda opublikowała na Instagramie długi wpis, w którym uskarżała się, że jako estetka musi obserwować "modę na brzydotę". Jej słowa były komentowane nie tylko przez koleżanki z branży, które nagle poczuły konieczność stanięcia w obronie naturalności. Wywołały także dyskusję wśród aktywistek ruchu body positive, który stara się normalizować wygląd ciała i obalić niedostępne kanony piękna.

Żeby odwrócić uwagę od tej dramy, Agnieszka Kaczorowska udzieliła wywiadu gazecie Na Żywo. Tam opowiedziała o życiu prywatnym, ale także czasach grania w Klanie.

ESKA XD #025 - EKIPA, IGRZYSKA TOKIO, SPRZEDAWCY SAMOCHODÓW

Agnieszka Kaczorowska o trudach bycia Bożenką z Klanu

Największą pasją Agnieszki Kaczorowskiej jest taniec. I faktycznie - sukcesów na tym polu nie można jej odmówić. I chociaż jako tancerka osiągnęła mnóstwo, to popularność zapewniła jej gra w serialu. Przez lata Agnieszka Kaczorowska wcielała się w Bożenkę Lubicz w Klanie.

Okazuje się, że łączenie pracy na planie z karierą tancerki było bardzo wymagające.

Czułam się zmęczona fizycznie, bo grę w serialu łączyłam z tańcem zawodowym, więc bywały dni, kiedy nie miałam na nic siły. Ale czasem czułam się też przytłoczona psychicznie, zwłaszcza w okresie dojrzewania, kiedy rola Bożeny była powodem do docinków i żartów ze strony rówieśników.

Mówiła Agnieszka Kaczorowska.

Oglądaliście serial z jej udziałem?

NAJNOWSZE