Agnieszka Hyży zaszczepiła dziecko. Nazywają ją „małpą” i „skończoną debilką”

2021-12-17 17:20 es
Agnieszka Hyży
Autor: WBF

Temat szczepionek elektryzuje, zwłaszcza w social mediach. Agnieszka Hyzy zdecydowała się pokazać, jak jej dziecko przyjmuje preparat. Spotkało ją za to morze hejtu. Na Instagramie napisała, że anonimowi internauci nazywają ją „małpą” i „skończoną debilką”.

Szczepionki to jeden z najbardziej elektryzujących i wzbudzających emocje tematów ostatnich czasów. Mimo to niektóre gwiazdy decydują się na ryzyko i publicznie zachęcają fanów do postawienia na naukę i przyjęcia preparatów. Na Instagramie pojawiło się sporo wpisów celebrytów, którzy się szczepią.

Teraz wielu z nich ma możliwość zaszczepić swoje dzieci. Agnieszka Hyży pokazała to na Instagramie. Zalała ją fala hejtu!

ESKA XD #038 - DROGIE PREZENTY, NOWY MATRIX, GRY 2022, MIŁOŚĆ I PRZEZNACZENIE

Agnieszka Hyży wyzywana ze szczepienie dziecka

Agnieszka Hyży ogłosiła na Instagramie, że zaszczepiła swoją 8-letnią córkę przeciwko COVID-19.

Jako jedni z pierwszych, w towarzystwie sporej gromady rodziców z dziećmi, zrobiliśmy to dla siebie, zdrowia i poczucia odpowiedzialności społecznej. Chcemy chodzić do szkoły, spotykać się z bliskimi, korzystać z rozrywek i czuć się bezpiecznie.

Napisała.

Na kolejnym ujęciu widzimy, jak jej córka przyjmuje preparat. Agnieszka Hyży chyba nie spodziewała się, jak wielką burzę tym wywoła. Opublikowała na Instagramie obszerny wpis w tej sprawie. Zaczęła od podziękowań za wsparcie, dalej jednak nie było tak miło...

Po wczorajszym insta story moja skrzynka przepełniona jest wiadomościami. Jest wśród nich bardzo wiele miłych, rozsądnych i rzeczowych komentarzy. Dla przeciwwagi setki OHYDNYCH, które przestaję czytać po jednym zdaniu lub boję się zaczynać.

Agnieszka Hyzy poinformowała, że najwięcej hejterskich wiadomości pochodzi od anonimowych profili. Osobom bez zdjęcia, czy jakiejkolwiek informacji najłatwiej wychodzi obrażanie innych w sieci.

Ciekawa jestem czy Ty hejterze z pustego konta, z fikcyjnym zdjęciem lub i bez, który nazywasz mnie „głupią małpą” i „skończoną debilką”, miałbyś odwagę powiedzieć mi to prosto w oczy? Temat szczepień po raz kolejny pokazał jak jesteśmy poróżnieni i po raz kolejny można odczuć jakim jadem rzucamy na siebie i do jakich słów się posuwamy. Czy jakbyśmy stanęli twarzą twarz ,dalej utrzymywałabyś, że jestem „morderczynią swoich Dzieci”, że „należy mi się smierć” żebym zobaczyła czym są szczepienia, że moje Dziecko „zdechnie w bólach” i to będzie moja kara? Czy kazałbyś mi „wykopać sobie dół” i „naplułbyś mi w twarz z przyjemnością”?

Na końcu dodała, że jeśli dalej tak pójdzie, to "za chwilę szczepionki na normalność będziemy potrzebować bardziej niż na ten cholerny covid!"

Ile wzrostu mają polskie gwiazdy?

Pytanie 1 z 6
Ile wzrostu ma Wiktoria Gąsiewska?

Zobacz też:

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

NAJNOWSZE