Nicki Minaj

i

Autor: Rich Fury/Getty AFP/East News

Szczepionki wywołują impotencję? Nicki Minaj podpadła ministrowi zdrowia

2021-09-16 22:03

Kilka dni temu Nicki Minaj opublikowała post dotyczący szczepionek. Gwiazda napisała, że znajomy jej kuzyna z Trynidadu po przyjęciu preparatu stał się impotentem. Nie ma wątpliwości, że to fake news. Sprawę skomentował minister zdrowia Trynidadu, Terrence Deyalsingh.

Nicki Minaj rozsiewa fake newsy! Sprawa dotyczy jej postu sprzed kilka dni. Gwiazda była wielką nieobecną tegorocznej MET gali. Chodziło o obowiązkowe szczepienia... Nicki Minaj nie przyjęła preparatu, a na Twitterze wyjaśniła dlaczego.

Raperka powołała się na... kolegę swojego kuzyna z Trynidadu. Mężczyzna po szczepieniu miał stać się impotentem.

Zasięgi Nicki Minaj są tak spore, że absurdalny wpis dotarł do polityków Trynidadu.

ESKA XD #031 - FIGURA MODELKI/TANCERKI, REMIZA, NAJDŁUŻSZY STATEK KOSMICZNY

Minister zdrowia prostuje post Nicki Minaj

Ministrem zdrowia Trynidadu jest Terrence Deyalsingh. Na konferencji prasowej w środę odniósł się do wpisu Nicki Minaj. Zapewnił, że urzędnicy ds. zdrowia w kraju karaibskim nie znaleźli dowodów na to, że jakikolwiek pacjent zgłosił takie skutki uboczne jak impotencja.

Nicki Minaj rozsiewa fake newsa, a mając tak duże zasięgi, może narobić tym poważnych szkód... Szczepionki nie wywołują impotencji!

Ile lat mają zagraniczne gwiazdy?

Pytanie 1 z 6
Ile lat ma Blake Shelton?

Obecnie nie ma absolutnie żadnego zgłoszonego efektu ubocznego ani niepożądanego zdarzenia związanego z obrzękiem jąder w Trynidadzie… i żadnego, o którym wiemy nigdzie na świecie. Niestety, zmarnowaliśmy wczoraj wiele czasu, analizując to fałszywe zgłoszenie.