Adele nie ma hasła do swoich social mediów. Sama wstawiła jedno zdjęcie!

2021-12-04 17:00 es

Jeśli kiedyś zdarzy się Wam napisać na Instagramie do Adele i dostaniecie odpowiedź... jest szansa, że to wcale nie wokalistka ją napisze. W nowym wywiadzie artystka zdradziła, że nie zna swoich haseł do social mediów! Kto zatem kontroluje profile piosenkarki?

Adele wróciła do show-biznesu i zrobiła to w wielkim stylu. Na premierę jej nowego albumu fani musieli czekać naprawdę długo. Być może to jest klucz do sukcesu... Premiera 30 i wszystkie wydarzenia jej towarzyszące okazały się mega hitami!

Wywiad Adele u Oprah Winfrey i specjalny koncert zebrały większa oglądalność niż rozdanie Oscarów!

Chociaż Adele ma tak wielką moc, jej władza nie jest nieograniczona. W zasadzie to wokalistka nie może decydować w bardzo prozaicznej kwestii...

ESKA XD #037 - GENZIE, WIEDŹMIN, ELIF, STOCH

Adele nie ma haseł do swoich social mediów

To może być spore rozczarowanie dla fanów Adele. Gwiazda nie prowadzi swojego Instagrama sama! W czasach, gdy właśnie social media są mostem między artystą, a jego fanami to dość osobliwe rozwiązanie.

W wywiadzie dla Power of Makeup gwiazdy YouTube NikkieTutorials Adele zdradziła, że nawet nie ma haseł do swoich social mediów!

Nigdy wcześniej nie pozwolono mi na moje hasła do social mediów.

Najwyraźniej zespół Adele martwił się, że może być pijana lub denerwująca, gdy będzie publikowała swoje myśli. Podczas pandemii koronawirusa pozwolono jej przejąć stery.

To jedyne zdjęcie, które sama zamieściłam... A potem znowu odebrali mi moje hasło.

Choć Adele nie wyjawiła, o które zdjęcie chodzi, internauci mają swoje teorie. Zdaniem wielu chodzi o tę fotkę:

I faktycznie, to zdjęcie wyróżnia się na tle pozostałych. Instagram Adele jest prowadzony bardzo profesjonalnie. Okładki, sesje zdjęciowej, fragmenty występów czy wywiadów i... Adele w legginsach, fikuśnej fryzurze, staniku z flagą Jamajki i ze skrzydłami!

NAJNOWSZE