Adele została rezydentką w Las Vegas! Zarobi na tym FORTUNĘ

2021-11-30 23:00

Adele wróciła do show-biznesu w wielkim stylu. Premiera płyty 30 to jedno z najważniejszych wydarzeń tego sezonu. Artystka wzbudza wielkie zainteresowanie i zamieni to na jeszcze większe pieniądze. Adele zostanie rezydentką w Las Vegas! Zarobi na tym fortunę.

Ta jesień należy do Adele. Gwiazda wróciła do show-biznesu po kilku latach przerwy. Sporo się u niej wydarzyło w tym czasie! Wokalistka zdążyła się rozwieźć, przeprowadzić syna przez ten trudny proces i znaleźć nowego partnera.

O wszystkim, co się wydarzyło, Adele śpiewa na płycie 30. Album z miejsca okazał się hitem. Podobnie jak wszystkie wydarzenia promujące.

Teraz Adele zamian popularność na poważne pieniądze.

Sara James w piosence Easy On Me od Adele! [ESKA LIVE]

Adele zarobi fortunę na rezydenturze w Las Vegas

O tym, że Adele będzie na stałe występować w Las Vegas, mówiło się od dawna. W końcu we wtorek gwiazda potwierdziła te doniesienia.

W przyszłym roku Adele wyruszy na rezydenturę Weekends With Adele w Caesars Palace Colosseum. Koncerty rozpoczną się 21 stycznia i potrwają w każdy piątek i sobotę do 16 kwietnia, z krótką przerwą w weekend 18 i 19 lutego, kiedy to zagrać ma Van Morrison.

Na samą myśl o tym, ile Adele zarobi na rezydenturze, kręci się w głowie. Oczywiście tych informacji gwiazda nie ujawniła. Natomiast w 2017 roku mówiło się, że może zarobić 27,7 miliona dolarów za roczny pobyt w hotelu Wynn. Od tamtej pory jej popularność poszybowała w górę, więc kwota z pewnością jeszcze urosła.

Rozwiążesz ten quiz o Adele bez błędów?

Pytanie 1 z 6
W 2012 roku magazyn Time uznał Adele za jednego z najbardziej wpływowych ludzi na świecie.