Dlaczego Adele nie ogląda The Real Housewives ? „Mój mózg umrze”

2021-12-03 14:53 AM
Adele
Autor: CBS/Ferrari Press/East News

The Real Housewives od lat cieszy się mega popularnością. To kultowe już amerykańskie reality show, wielu celebrytkom dało jeszcze większą popularność. Choć program ten cieszy się dużą popularnością, nie tylko w USA to nie wszyscy za nim szaleją. Adele podczas jednej z rozmów, zdradziła, dlaczego unika oglądania The Real Housewives.

No niestety producenci słynnego reality show nie mają co liczyć na wysokie noty u Adele. Piosenkarka, mówiąc delikatnie nie przepada za The Real Housewives. Na YouTube pojawił się filmik, na którym piosenkarka rozmawia z charakteryzatorką i youtuberką Nikkie de Jager.

Wiem, że wiele osób to uwielbia, ale nie ja. Mój mózg umrze, nie mogę. Nie wiem kto, tam jest kim, więc nie czuję tego. Musiałabym zacząć od początku, a to trwa tak bardzo długo.

- mówiła.

Choć piosenkarka nie ukrywa, że zdarzało jej się przez chwilę śledzić losy bohaterek programu. Wybrała serię The Real Housewives of New Jersey.

Pewnego razu obejrzałam jeden odcinek The Real Housewives of New Jersey, kiedy wszyscy dosłownie zabijali się nawzajem, ale to było za dużo, myślałam, że nie dam rady. Nie mogę oglądać. Wolę oglądać program przyrodniczy.

- komentowała.

Adele przyznała też, że „nie może znieść programu” jakim jest Love Island. Podobno wielkim jego fanem był za to jej ex mąż Simon Konecki.

Sara James jak Rihanna w ESKA Live! Ciarki gwarantowane
NAJNOWSZE