Adele w Saturday Night Live: Fani zachwyceni figurą gwiazdy! [WIDEO]

2020-10-25 16:01
Adele
Autor: face to face/FaceToFace/REPORTER

Adele przeszła ogromną metamorfozę. Piosenkarka schudła kilkadziesiąt kilogramów. Do tej pory unikała publicznych wystąpień. Ostatnio jednak pojawiła się w programie Saturday Night Live, gdzie zaprezentowała się w całej okazałości. Fani są pod ogromnym wrażeniem przemiany gwiazdy. Zobaczcie i przeczytajcie więcej na Hotplota.pl.

Adele jakiś czas temu przeszła spektakularną metamorfozę. Gwiazda zrzuciła sporo nadprogramowych kilogramów. Jednak Adele nie chciała zbytnio chwalić się swoją przemianą. Unikała ona publicznych wystąpień, fotoreporterów, rzadko pokazywała się też na swoich profilach w mediach społecznościowych. Teraz jednak koniec tajemnic. Adele pokazała się w całej okazałości podczas najnowszego odcinka kultowego w Stanach Zjednoczonych programu Saturday Night Live.

ESKA XD #007

Gwiazda nie kryła radości z tego, że pojawiła się w show.

To ja, Adele i, o mój Boże, jestem niezmiernie podekscytowana, że mogę wreszcie poprowadzić ten program. Program, który nie tylko szczerze kocham, ale który też rozpoczął moją karierę w Stanach Zjednoczonych całe 12 lat temu (...) Wiem, że wyglądam inaczej, niż gdy ostatnio mnie tu widzieliście. Ze względu na restrykcje spowodowane pandemią musiałam być oszczędna przy pakowaniu się na podróż samolotem. Wzięłam więc tylko połowę siebie i oto połowa, którą wybrałam

zażartowała artystka na scenie. Adele dodała, że nie zaśpiewa podczas programu, ponieważ pracuje cały czas nad nowym materiałem na płytę. Zobaczcie całe jej wystąpienie:

NAJNOWSZE