Adele udzieli wywiadu Oprah Winfrey! Opowie o rozwodzie i nowej płycie

2021-10-18 23:02 es

Adele kazała swoim fanom czekać naprawdę długo. Ale nareszcie jest! Album 30 wyjdzie już w listopadzie. Premierę poprzedza oczywiście akcja promocyjna. Własne dowiedzieliśmy się, że Adele udzieli długiego wywiadu Oprah Winfrey. Będzie opowiadać m.in. o rozwodzie!

Premiera nowej płyty Adele to długo wyczekiwane wydarzenie. W końcu poprzednią płytę wydała w 2015 roku! Ale nie ma co rozpaczać, trzeba się cieszyć, że nareszcie udało się jej skończyć album.

Premiera 30 odbędzie się 19 listopada. Oczywiście wcześniej zaplanowano serię wydarzeń promocyjnych. Najważniejszym jest dwugodzinne show Adele One Night Only, które zostanie wyemitowane na antenie CBS 14 listopada.

Adele nie tylko zagra koncert, ale również udzieli wywiadu Oprah Winfrey!

Daria i wulkan energii w ESKA Live. Ten koncert wywołuje ciarki!

Adele One Night Only - wydarzenie promujące płytę 30

14 listopada Adele zaśpiewa w Los Angeles koncert emitowany w specjalnym programie CBS. Wykona niesłyszane wcześniej nowe utwory z albumu 30 oraz swoje poprzednie przeboje.

Jakby to nie było wystarczająco ekscytujące, Adele udzieli wywiadu. I to nie byle komu, ale samej królowej telewizji - Oprah Winfrey! Wywiad jest reklamowany jako pierwsza obszerna rozmowa na antenie wokalistki o „historiach kryjących się za piosenkami, życiu po rozwodzie, utracie wagi i wychowaniu jej syna”.

Czekacie na nową płytę Adele?

NAJNOWSZE