Adele jest MEGA SZCZUPŁA! Nowe zdjęcia zaskakują bardziej, niż post Kingi Rusin!

2020-02-13 19:45 nk
Adele
Autor: Kevin Winter/Getty Images for NARAS/AFP/East News

Zdjęcie Kingi Rusin z Adele lotem błyskawicy obiegło światowe media. To pierwszy raz, kiedy mogliśmy tak dokładnie przyjrzeć się twarzy i figurze brytyjskiej piosenkarki od czasu, kiedy schudła około 30 kilogramów. Nic więc dziwnego, że fani byli bardzo ciekawi jej metamorfozy. Teraz jednak paparazzim udało się sfotografować całą sylwetkę Adele, kiedy ta wychodziła z fitness klubu! Szok jest niemały!

Nowa figura Adele wzbudza sensację już od kilku miesięcy. Po rozwodzie z Simonem Koneckim brytyjska gwiazda ostro wzięła się za siebie, czego efektem jest około 30-kilogramowa utrata wagi.

Odchudzona Adele na nowych zdjęciach: SZOK!

Dotąd mogliśmy jedynie raz na jakiś czas oglądać nowe zdjęcia Adele na jej Instagramie. Na fotkach trudno było jednak dokładnie ocenić figurę piosenkarki. Dlatego fotka, którą na swoim Instagramie zamieściła Kinga Rusin, wywołało takie zamieszanie. Post błyskawicznie został udostępniony w mediach na całym świecie.

Kinga Rusin ostatecznie wykasowała post, ale paparazzi jeszcze intensywniej zaczęli śledzić Brytyjkę. W końcu wyśledzili ją, kiedy Adele wychodziła z fitness klubu. Artystka była ubrana w czarne leginsy i obcisłą bluzkę, a na głowie miała kapelusz.

Dzięki strojowi Adele jej nowa figura była jeszcze bardziej podkreślona. Ten widok to niezły szok!

Zdjęcia Adele opublikował Daily Mail i możecie zobaczyć je >TUTAJ<.

NAJNOWSZE