Adele i Simon Konecki

i

Autor: SplashNews.com/East News

Adele i Simon Konecki: 5 sygnałów, które zwiastowały rozwód. Mogliśmy się domyślić!

2019-04-22 14:00

Adele i Simon Konecki rozstali się. Na razie para ogłosiła separację, ale już wiadomo, że dla nich ten związek już się skończył. Dla fanów ta wiadomość to szok! A przecież mogliśmy domyślić się, że coś jest na rzeczy... Poznajcie 5 sygnałów, że w związku Adele już dawno nie działo się dobrze!

W sobotę, 20.04.2019, na fanów Adele spadła smutna wiadomość - piosenkarka i jej mąż, Simon Konecki, są w separacji. Para postanowiła rozstać się po ośmiu latach małżeństwa. Małżonkowie zapowiadają, że będą dzielić się obowiązkami rodzicielskimi wobec 6-letniego syna, Angelo, ale wiadomo, że dla tak małego dziecka rozstanie rodziców to taki mały koniec świata.

Czy to rozstanie można było przewidzieć? Choć plotki o problemach w związku Adele i Simona Koneckiego pojawiały się już od jakiegoś czasu, to fani mieli nadzieję, że to tylko poszukiwanie sensacji przez prasę. Niestety, wygląda na to, że było w nich wiele prawdy...

  1. Adele już od półtora roku wspominała o chęci powrotu do Londynu. Czy w ten sposób chciała ratować małżeństwo? A może zacząć nowe życie - już bez męża?

  2. W styczniu 2019 Adele przepisała na męża dom w Los Angeles. Po co? Dziś wiemy, że w ramach podziału wspólnego majątku.

    >> Adele i Simon Konecki nie mieli intercyzy? Mąż dostanie połowę fortuny Adele?

  3. W lutym 2019 Simon Konecki pojawił się sam na gali Brit Awards. Jego firma sponsorowała imprezę, a mimo to żona, Adele, nie przyszła na rozdanie brytyjskich nagród muzycznych.

  4. W marcu 2019 Adele wybrała się z Jennifer Lawrence na mocno zakrapianą imprezę. Teraz wiadomo już, że była to "impreza rozwodowa" - gwiazdy opijały rozstanie piosenkarki z Simonem.

    >> Jennifer Lawrence i Adele zaszalały w klubie dla gejów! Zobacz FILMIKI!

  5. Adele często - zwłaszcza ostatnio - wspomina w swoich postach na Instagramie o przyjaciołach. O mężu - wcale. Jak wiadomo, właśnie przyjaciele wspierają artystkę po rozstaniu i to w nich znalazła ukojenie.
Rozwód Adele
Adele i Simon Konecki, 20.04.2019

Autor: Paul Marriott / Splash News/EAST NEWS

Adele i Simon Konecki ROZSTAJĄ SIĘ! Para ogłosiła separację! Kto zajmie się synkiem?

Wyświetl ten post na Instagramie.
I love my friends so much ? Post udostępniony przez Adele (@adele)
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE