Adele i Simon Konecki ROZSTAJĄ SIĘ! Para ogłosiła separację! Kto zajmie się synkiem?

2019-04-20 9:29
Adele i Simon Konecki, 20.04.2019
Autor: Paul Marriott / Splash News/EAST NEWS

Adele i Simon Konecki ogłosili separację po trzech latach małżeństwa i siedmiu latach związku ogólnie. Para wydała wspólne oświadczenie, w którym wyjaśniła także plany co do dalszego wychowywania 6-letniego syna, Angelo. Poznajcie szczegóły!

Adele i Simon Konecki ogłosili rozstanie! Para postanowiła rozejść się po siedmiu latach związku. W piątek, 19.04.2019, późnym wieczorem przedstawiciel piosenkarki wydał oświadczenie dla mediów w imieniu obojga małżonków. Wyjaśnia w nim, jakie są plany Adele i Simona co do dalszego wychowywania 6-letniego syna, Angelo. Na szczęście wiele wskazuje na to, że małżonkowie zamierzają uniknąć batalii o dziecko i już pokojowo dogadali się w kwestii opieki nad nim.

HOT VIDEO!
Adele i Jennifer Lawrence

Autor: Splash News / SplashNews.com/East News

Jennifer Lawrence i Adele zaszalały w klubie dla gejów! Było ostro...

Adele i jej partner są w separacji. Są zdecydowani wspólnie i w miłości wychowywać swojego syna. Jak zawsze, proszą o uszanowanie ich prywatności. Dalszych komentarzy nie będzie.

- czytamy w oświadczeniu, opublikowanym przez brytyjską gazetę Daily Mirror.

30-letnia Adele Adkins i 45-letni Simon Konecki zaczęli spotykać się w 2011 roku. Już rok później przyszedł na świat ich syn, Angelo. W 2016 roku para zdecydowała się na sekretny ślub, o którym Adele poinformowała fanów dopiero odbierając nagrodę podczas gali Grammy 2017.

Ostatni raz Adele i Simon Konecki byli widziani razem publicznie w styczniu na backstage'u koncertu Eltona Johna w Staples Center. Adele przeprowadziła się z rodziną do Los Angeles cztery lata temu, jednak niedawno wyjawiła, że chyba czuje się gotowa, by wrócić do Londynu. Czy to był początek problemów pary?

Brytyjskie media donoszą, że już półtora roku temu Adele oglądała luksusowy apartament za 30 milionów funtów. Ten podobno jej się podobał, jednak ostatecznie gwiazda najprawdopodobniej nie poczyniła żadnych dalszych kroków w celu zakupienia go.

NAJNOWSZE