Jennifer Lawrence i Adele zaszalały w klubie dla gejów! Zobacz FILMIKI!

2019-03-23 22:25
Adele i Jennifer Lawrence
Autor: Splash News / SplashNews.com/East News

Jennifer Lawrence i Adele przyłapane razem w gejowskim klubie w Nowym Jorku! Aktorka i piosenkarka nieźle poimprezowały! Obie gwiazdy wskoczyły na scenę i wzięły udział w konkursie picia, który wygrała Jennifer! Adele z kolei klęła jak szewc. To trzeba zobaczyć, zanim dziewczyny wytrzeźwieją i spróbują ocenzurować internet! ;)

Takie imprezy nie zdarzają się często. I zapewne przynosiłyby sporo ciekawych wspomnień, gdyby... ktoś był w stanie wszystko z nich pamiętać! ;)

Prawdę mówiąc, nie wierzymy w to, by Jennifer Lawrence i Adele pamiętały wiele z piątkowej nocy. Spokojnie jednak - od czego mają internet! Po sieci już krążą filmiki z ich szalonej imprezy w jednym z nowojorskich klubów dla gejów. Było naprawdę na ostro!

HOT TEMAT!
Adam Fidusiewicz

Autor: www.instagram.com/adamfido

Znany aktor pokazał, jak... MYJE TOALETĘ! Fanki: "Taki facet to skarb"!

Wyobraźcie sobie taką sytuację: siedzicie sobie w klubie gejowskim i oglądacie występy drag queen, co już samo w sobie zdaje się być dosyć niecodziennym i ciekawym widokiem. Myślicie sobie: nic bardziej niesamowitego mnie już dziś nie spotka. I w tym momencie do klubu wchodzą Adele i Jennifer Lawrence! Mało tego, po chwili obie dziewczyny wskakują na scenę, po czym biorą udział w konkursie picia!

Tak, to zdarzyło się naprawdę w klubie o nazwie Pieces, w którym postanowiły zabawić się piosenkarka i aktorka. I zabawiły się przez wielkie "Z"!

Nagrania z ich baletów pokazują m.in., jak Adele jest przepytywana przez drag queen, czy jest gotowa świetnie bawić się w klubie dla gejów. Gwiazda odpowiada: "To, k***a, oczywiste!"

W innym nagraniu Adele leży na scenie po przegranym konkursie picia alkoholu, a ktoś krzyczy do zwycięskiej Jennifer Lawrence: "Jennifer, to nie Igrzyska Śmierci!"

Świadkowie tej szalonej imprezy relacjonują, że Adele była gwiazdą wieczoru ze swoimi tekstami. Piosenkarka została też zapytana, czym zajmuje się zawodowo. Artystka miała odpowiedzieć, że w tej chwili jest bezrobotną mamą. Po przegraniu z Jennifer Lawrence konkursu picia krzyknęła zaś do koleżanki: "Ty jesteś, k***a, zaręczona, nie powinno cię tu w ogóle być!".

I jak ich nie kochać? Coś nam się zdaje, że dziewczyny miały w sobotę ciężki poranek... ;)

Adele i Jennifer Lawrence
Autor: Splash News / SplashNews.com/East News

ZOBACZ TEŻ:

NAJNOWSZE