Adam Zdrójkowski stracił głos! Co z jego występem w TTBZ?

2021-10-12 23:02 es
Adam Zdrójkowski
Autor: WBF

Występy w programie Twoja Twarz Brzmi Znajomo wzbudzają ogromne emocję. Chociaż na scenie widać, że uczestnicy świetnie się bawią, trzeba pamiętać, że poprzedzone jest to wieloma godzinami ciężkiej pracy i prób. Adam Zdrójkowski przesadził i... Stracił głos! Co z jego występem w TTBZ?

Program Twoja Twarz Brzmi Znajomo stawia przed uczestnikami sporo wyzwań. Muszą nie tylko przejść wizualną metamorfozę, ale również odpowiednio dopasować głos. W szóstym odcinku Adam Zdrójkowski zmierzy się w wyjątkowo trudnym zadaniem. Będzie wcielał się w absolutną legendę przedwojennej piosenki – Hankę Ordonównę.

To pierwszy raz, gdy Adam Zdrójkowski będzie występował jako kobieta. Jego głos musiał zupełnie zmienić barwę. Zbyt intensywne treningi dały mu się mocno we znaki...

Daria i wulkan energii w ESKA Live. Ten koncert wywołuje ciarki!

Adam Zdrójkowski stracił głos

Hanka Ordonówna śpiewała w bardzo specyficzny sposób, dlatego tydzień prób śpiewania jej charakterystycznym falsetem sprawił, że Adam Zdrójkowski stracił głos! W jego krtani powstały guzki głosowe, które uniemożliwiły śpiewanie, ale też mówienie.

Adam Zdrójkowski skonsultował się z czołową foniatrą gwiazd lek. Anną Wakarow. Jedynym wyjściem z sytuacji było podanie sterydów, które pozwoliłyby mu w ogóle wejść na scenę. Żeby wystąpić w TTBZ, Adam Zdrójkowski musiał przyjąć zastrzyki!

Czy udało się zaśpiewać głosem Hanki Ordonówny? Albo, chociaż odzyskać mowę? Tego dowiemy się w najbliższy piątek o 20:05 w Polsacie.

Ile lat mają polskie gwiazdy?

Pytanie 1 z 6
Ile lat ma Tomasz Kammel?
Nasi Partnerzy polecają
NAJNOWSZE