Quebonafide kończy karierę?! Zapowiedział OSTATNIĄ TRASĘ

2021-10-12 16:10 es
Quebonafide
Autor: PAWEL SKRABA/REPORTER

Czy Quebonafide kończy karierę?! Kuba Grabowski opublikował na Instagramie wpis, który mocno zaniepokoił jego fanów. Z listu dowiadujemy się, że nadchodząca trasa koncertowa będzie... OSTATNIĄ! Dlaczego muzyk w szczytowym momencie kariery zdecydował się na taki ruch? Przeczytacie wszystko na Hotplota.pl.

Chyba nie ma w kraju osoby, która nie widziałaby, kim jest Queboanfide. To raper, który wyniósł rap na zupełnie nowy poziom i sprawił, że ten wszedł do mainstreamu. Kiedy Kuba Grabowski ogłosił współpracę z innym szalenie popularnym raperem - Taco Hemingwayem, fani wprost oszaleli.

Każdy album Quebonafide doskonale się sprzedaje i zbiera świetne recenzje. Teraz jednak pojawiła się przykra dla jego słuchaczy wiadomość...

Daria i wulkan energii w ESKA Live. Ten koncert wywołuje ciarki!

Quebonafide kończy karierę?

Taki wniosek można wysnuć, czytając ostatni wpis na Instagramie rapera. Quebonafide ogłosił, że nadchodząca trasa koncertowa będzie jego ostatnią!

Podjąłem decyzję, że trasa koncertowa, którą zagramy w przyszłym roku będzie ostatnią trasą koncertową jaką zagram jako Quebonafide. Nie chciałbym żebyście odczytali to jako jakąś intrygę lub kolejną grę z mojej strony

- napisał raper.

Faktycznie, Quebonafide przy okazji premiery płyty Romantic Psycho zabawił się z fanami. Stał się Jakubem Grabowskim i przyjął charakterystyczny wizerunek.

Co tym razem planuje Quebonafide? Fani już mają kilka pomysłów. W koniec kariery Quebonafide nikt nie chce wierzyć.

- Spokojnie, pewnie wróci jako Kuba Grabowski 😀

- Ostatnia trasa „jako quebonafide” coś tu znowu śmierdzi

- Niekoniecznie ostatnia trasa Kuby, po prostu pożegnanie z personą Que moim zdaniem

- Czyli zmiana ksywy

...dyskutują internauci.

Na rozwiązanie tej zagadki będziemy musieli jeszcze poczekać.

Ile lat mają polskie gwiazdy?

Pytanie 1 z 6
Ile lat ma Tomasz Kammel?
NAJNOWSZE