Adam Zdrójkowski o wspólnych nocach z Wiktorią Gąsiewską. Najlepsze dzieje się rano

2021-09-24 19:56 kp
Wiktorka Gąsiewska i Adam Zdrójkowski
Autor: WBF

Adam Zdrójkowski i Wiktoria Gąsiewska to jedna z najmłodszych par polskiego showbiznesu. Młode gwiazdy spotykają się od kilku lat i kibicują sobie w kolejnych zawodowych projektach. Wiele zajęć nie sprzyja jednak spędzaniu wolnego czasu. Adam zdradził, kiedy ma czas, by pobyć z ukochaną.

Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski to bardzo zapracowani, młodzi ludzie. Wiktoria ostatnio regularnie bywa na planie Tańca z gwiazdami, gdzie zbiera materiały jako prowadząca Kulisy Tańca z gwiazdami, a jej chłopak spędza wiele godzin na przygotowaniach do występów w Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Udaje im się jednak znaleźć czas dla siebie. 

Choć media plotkarskie najchętniej widziałyby już Adama Zdrójkowskiego i Wiktorię Gąsiewską na ślubnym kobiercu, oni sami często przypominają, że są jeszcze bardzo młodzi i mają czas na poważne decyzje i zobowiązania. Celebryci skupiają się więc na pielęgnowaniu swojej relacji i spędzaniu czasu we dwoje. 

ESKA XD #032 - PRZYSIĘGA, KOBIECE SAMOCHODY, LEWANDOWSKI, DRAKE

Co robią razem Adam Zdrójkowski i Wiktoria Gąsiewska?

Tego czasu dla siebie nie mają jednak wiele, co zdradził ostatnio Adam Zdrójkowski. Celebryta przyznał w rozmowie z Pomponikiem, że ze swoją dziewczyną spędza czas głównie... w nocy. 

Wiktoria często kończy plan o godzinie 18, kiedy ja już najczęściej jestem w domu. Ona wtedy przyjeżdża i u mnie śpi. To nie jest może spędzanie całego dnia ze sobą, ale jakoś to godzimy i jest dobrze. Uwielbiamy wskoczyć razem do kuchni i gotować. Jej konikiem są śniadania, ale ja jestem tego czynnym uczestnikiem i często mówi mi, co mam robić

- zdradził.

Ostatnio Wiktoria Gąsiewska pochwaliła się fanom na Instagramie, że kupiła własne mieszkanie. Z pewnością więc para będzie spędzać też więcej czasu u niej, gdy gwieździe uda się już urządzić jej gniazdko. 

Lubicie tę parę?

NAJNOWSZE