Adam Zdrójkowski obciął włosy! Przechodzi życiową zmianę

2021-10-28 15:48 es
Adam Zdrójkowski
Autor: WBF

Adam Zdrójkowski znalazł się w samym centrum medialnego zamieszania. Kilka dni temu jego wieloletnia dziewczyna została sfotografowana w objęciach innego. Wiktoria Gąsiewska wydała oświadczenie, w którym wyjaśniła, że z Adamem zerwali już jakiś czas temu. Teraz Zdrójkowski dosłownie odcina się od przeszłości i zmienia fryzurę.

To pierwszy tak głośny skandal, w którym biorą udział Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski. Przez cztery ostatnie lata byli wzorową parą. Fani mogli ich oglądać nie tylko na Instagramie czy w prywatnych momentach. Zakochani pracowali razem na planie serialu Rodzinka.pl oraz współprowadzili różne eventy. To już historia!

Do sieci trafiły zdjęcia z imprezy po finale Tańca z gwiazdami. Wiktoria Gąsiewska bawiła się na nich z Jakubem Lipowskim. Wszyscy pytali co na to Adam Zdrójkowski. Celebryta opublikowała oświadczenie, w którym zdradziła, że rozstała się z chłopakiem jakiś czas temu.

Teraz aktor dosłownie odcina się od przeszłości.

ESKA XD #034 - MUZYKA DO TRENINGU, ROLNIK SZUKA ŻONY, MATA, DROGI ŚMIERCI

Adam Zdrójkowski zmienia fryzurę

Zmiana fryzury często oznacza ważną, życiową zmianę. Gdy rozpoczynamy nowy rozdział, chcemy w niego wejść odmienieni. Wygląda na to, że Adam Zdrójkowski również przyjął taką taktykę.

Cała Polska mówi teraz o rozpadzie jego czteroletniego związku. Sam aktor skomentował już zdjęcia Wiktorii Gąsiewskiej z Jakubem Lipowskim. Teraz podjął kolejny krok.

Na stories Adam Zdrójkowski wrzucił nagranie z wizyty u fryzjera. Widać na nim obcięte kędziorki, a na nagraniu pojawia się napis "changes".

Oby to była dobra zmiana! Nie tylko wizualnie...

NAJNOWSZE