Gąsiewska przytula się i trzyma za rękę z tancerzem! Co na to Adam?

2021-10-27 6:54 RD
Wiktoria Gąsiewska
Autor: WBF Wiktoria Gąsiewska

W mediach pojawiły się zdjęcia, na których widać, że Wiktoria Gąsiewska świetnie bawiła się na imprezie po finale Tańca z Gwiazdami. Jej zachowanie nie spodobało się wielu osobom… A co na to Adam Zdrójkowski? Przeczytajcie więcej na Hotplota.pl.

Kolejna edycja programu Taniec z Gwiazdami za nami. Widać, że uczestnicy bardzo się zżyli i bardzo lubią spędzać ze sobą czas. Po wielkim finale, który odbył się w poniedziałek, w jednym z warszawskich klubów odbyło się after party, czyli impreza kończąca tę edycję tanecznego show. Tym razem jednak uwaga wcale nie była skupiona na parze, która wygrała. 

Fotoreporterzy, którzy pojawili się w okolicach klubu zwrócili uwagę na Wiktorię Gąsiewską, która przytula się do tancerza, Jakuba Lipowskiego. Na innym zdjęciu widać, że idą oni trzymając się za rękę. 

Dawid Kwiatkowski i jego hity w nieznanych wersjach. Gorący koncert w ESKA Live!

Sama Wiktoria postanowiła całą sytuację skomentować w rozmowie z dziennikarzami Faktu. 

Po finałowym odcinku Tańca z Gwiazdami wszyscy zaangażowani w projekt świętowali zwycięstwo Piotra Mroza. Jak widać na zdjęciach, nikogo dobry humor nie opuszczał. Nie rozumiem, w jakim celu ktoś uwiecznił moje wygłupy z bratem i znajomymi. Ale mimo wszystko ja bawiłam się świetnie. Peace and love

powiedziała młoda aktorka. O komentarz w tej sprawie dziennikarze Plotka poprosili Adama Zdrójkowskiego, czyli chłopaka Wiktorii. 

Jest mi wybitnie przykro i na tym zakończę

powiedział. 

Myślicie, że to koniec? 

Quiz. Dopasuj imię do gwiazdy! 8 na 10 punktów to totalne minimum!

Pytanie 1 z 10
… Cielecka?
NAJNOWSZE