Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski zerwali! I to "już jakiś czas temu"

2021-10-27 20:30 es
Wiktorka Gąsiewska i Adam Zdrójkowski
Autor: WBF

Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski byli ulubioną parą widzów serialu Rodzinka.pl. Przez cztery ostatnie lata razem pracowali, ale także prywatnie pozowali na ściankach i wyznawali sobie miłość w social mediach. To już przeszłość! Po zawirowaniach po finale Tańca z gwiazdami dowiedzieliśmy się, że Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski zerwali już jakiś czas temu!

Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski byli piękną parą. Fani mogli oglądać ich razem nie tylko w prywatnych momentach, ale również w pracy. Zakochani często razem prowadzili eventy, ale przede wszystkim oboje grali w popularnym serialu Rodzinki.pl.

W social mediach Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski chętnie publikowali wspólne zdjęcia i obsypywali się uroczymi komplementami. To już jednak historia!

Dawid Kwiatkowski - piosenka Nieważne PIERWSZY RAZ na żywo w ESKA LIVE

Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski oficjalnie zerwali

Impreza po finale Tańca z gwiazdami odbiła się tak szerokim echem, że przyćmiła sam program. Chodzi o zdjęcia Wiktorii Gąsiewskiej bawiącej się w towarzystwie tancerza, Jakuba Lipowskiego. Już na pierwszy rzut oka widać było, że między nimi iskrzy... Wszyscy zadawali sobie pytanie - co na to Adam Zdrójkowski?! Aktor udzielił krótkiego, aczkolwiek dosadnego komentarza...

Teraz głos zabrała Wiktoria Gąsiewska. Aktorka opublikowała krótkie oświadczenie, w którym wyjaśniła, że z Adamem rozstała się już jakiś czas temu.

Myślałam, że nasze sprawy sercowe zostaną sprawą prywatną i przeżyjemy to w spokoju, jak dorośli. W związku z pojawiającymi się w ostatnich dniach nieprawdziwymi informacjami i publikacjami medialnymi chciałam powiedzieć, że z Adamem rozstaliśmy się już jakiś czas temu.

Napisała na stories.

Wiktoria Gąsiewska dodała, że swojemu ex życzy jak najlepiej. Poprosiła również o "niedorabianie własnych historii".

NAJNOWSZE