Adam Levine prawie jak Harry Styles! Też zapozował w sukience

2021-04-07 16:01 kp
EN_01360702_0055
Autor: Anthony Behar/Sipa USA/East News

Adam Levine, jak przystało na ojca dwóch córek, szybko musiał przystosować się do "babińca" we własnym domu :) Jako jedyny mężczyzna rockman może tylko pomarzyć o uczeniu dziewczynek gry w piłkę - zamiast tego zrozumiał, że dziewczyńskie zabawy są najfajniejsze! Zresztą po tym, jak Harry Styles zapozował w sukience na okładce Vogue, już nie ma się czego wstydzić.

Na scenie zawodowy rockman, w domu - idealny tatuś! Adam Levine nie daje się zbyt często fanom poznać od prywatnej strony. Gwiazdor i jego żona bardzo dbają o to, by media nie interesowały się szczegółami ich życia prywatnego i bardzo w bardzo przemyślany sposób dzielą się w sieci zdjęciami swojej rodziny. Na ich profilach na Instagramie nie znajdziemy zbyt wielu prywatnych fotek.

Tym razem jednak zrobili wyjątek. Adam Levine pochwalił się bardzo oryginalnym zdjęciem z żoną i dwiema córkami. Od razu widać, kto rządzi w domu!

Eska XD #019 - życie jak w serialu

Męski Adam Levine w sukience

Na nowej fotce z Instagrama Adama Levine pozuje z całą rodziną... w sukience. Rockman dopasował się do dwóch córek i żony - łatwo wyobrazić sobie, że na co dzień Adam Levine też ma niewiele do powiedzenia w kwestii zabaw dla rodzinki :)

Dziewczyny chcą się po prostu dobrze bawić!

- napisał żartobliwie pod zdjęciem Adam Levine, cytując słynną piosenkę Cyndi Lauper Girls Just Wanna Have Fun.

Oczywiście odkąd Harry Styles zapozował w sukience na okładce Vogue, sławni panowie nie muszą mieć obaw przed pójściem w jego ślady. Warto wspomnieć, że po krytyce, jaka spadła na Hazzę ze strony niektórych, znani stanęli w jego obronie mówiąc, że sami chętnie ubraliby się w sukience. Adam Levine nie zatrzymał się na deklaracjach i po prostu to zrobił!

A tak w sukience wygląda Adam Levine!

NAJNOWSZE