Katarzyna Cichopek i klata Marcina Hakiela pozdrawiają z Dominikany

2021-04-07 13:09 mm
Katarzyna Cichopek
Autor: WBF

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel kontynuują swoje wiosenne wakacje na Dominikanie. Gwiazda "Pytania na śniadanie" i jej mąż opublikowali nowe zdjęcie z egzotycznego wypadu. Fotka zrobiona została na plaży, a Kasia i Marcin pokazali się na niej w strojach kąpielowych. Co piszą fani pod nowym zdjęciem Cichopków?

Katarzyna Cichopek ma powody do świętowania. Podobno "Pytanie na śniadanie" z jej udziałem jest najchętniej oglądanym programem porannym w polskiej tv. Z pewnością Kasia ma w tym sukcesie spory udział.

Tymczasem aktorka i prezenterka bawi się właśnie na egzotycznych wakacjach. Kasia Cichopek i Marcin Hakiel wypoczywają na Dominikanie. Chciałoby się napisać "gorącej" Dominikanie, ale niestety to nieprawda...

Czasem słońce, czasem deszcz, ale i tak jest pięknie 🥰 A Wy jak się macie poświątecznie? 

- napisała Katarzyna Cichopek przy zdjęciu z wakacji, jakie właśnie wpadło na jej Instagram.

Faktycznie, na zdjęciu Kasi i Marcina widzimy aurę, która niekoniecznie kojarzy się z zazwyczaj słoneczną Dominikaną. Gwiazda PnŚ i jej mąż spacerują po plaży w deszczu. Ale i to nie przeszkodziło parze zaprezentować się w strojach kąpielowych.

Figurę Kasi Cichopek i klatę Marcina Hakiela możecie podziwiać na zdjęciu poniżej...

Tym razem w komentarzach pod zdjęciem Chichopków nie znajdziemy zbyt wielu głosów krytyki, ale przypomnijmy, że niedawno niektórzy fani mieli żal do aktorki za wakacje w czasie pandemii.

Zresztą nie był to pierwszy raz, kiedy Marcin i Katarzyna oberwali za podróże "w koronie". Podobnie było na początku marca, kiedy Kasia Cichopek wybrała się w góry...

Pensja Prezesa w Radiu ESKA - Jan Pirowski wypłaca kasę od poniedziałku do piątku!
NAJNOWSZE