Aaron Carter pokazał synka. Chwilę wcześniej... zerwał z narzeczoną!

2021-12-03 11:57 mm
Aaron Carter
Autor: Rex Features/East News

Aaron Carter został niedawno tatą i wyraźnie pęka z tego powodu z dumy. Skandalista pokazał na Instagramie swojego synka. W świętowaniu narodzin dziecka nie przeszkadza mu nawet niedawne rozstanie z Melanie Martin!

Zaledwie 5 dni temu Aaron Carter zapewniał na Instagramie, że kocha swoją narzeczoną, Melanie Martin. Uczucie to gdzieś się jednak zapodziało, bo niespodziewanie para rozstała się - i to krótko po narodzinach wspólnego dziecka!

Aaron Carter i Melanie Martin zostali niedawno rodzicami małego Księcia. Krótko po tym postanowili zerwać zaręczyny. A właściwie postanowił o tym Aaron Carter.

Dumny tata pokazał synka

Tymczasem patrząc na Instagram dawnego dziecięcego gwiazdora można odnieść wrażenie, że nic wielkiego się nie stało. Aaron Carter od narodzin dziecka opublikował kilka postów ze zdjęciami malucha. Pokazał też, jak karmi synka z butelki i czule wpatruje się w swojego potomka głaszcząc go po główce. Słowem: istna sielanka.

Aaron Carter i Melanie Martin rozstali się pod koniec listopada 2021 roku. Co ważne, oboje zapewnili publicznie, że zamierzają dalej wspólnie wychowywać swoje dziecko.

Uznawany za jednego z większych skandalistów dawny dziecięcy gwiazdor oraz jego dziewczyna starali się o dziecko od dawna. Niestety w czerwcu 2020 roku były piosenkarz poinformował, że Melanie poroniła. Zapewnił jednak, że oboje postanowili dalej próbować zajść w ciążę. Udało się wiosną, o czym para oczywiście poinformowała fanów za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Do niedawna Aaron Carter pojawiał się na czołówkach serwisów plotkarskich i amerykańskich tabloidów za sprawą wywoływanych przez siebie skandali. Celebryta od kilku lat pozostaje w konflikcie ze swoim starszym bratem i jego żoną. Spór stał się na tyle poważny, że Nick Carter wystąpił o sądowy zakaz zbliżania dla swojego młodszego brata. Wnioskował o to po groźbach, jakie cierpiący na zaburzenia psychiczne Aaron wypowiadał pod adresem jego ciężarnej żony. Sąd z Las Vegas zdecydował o odseparowaniu braci ze względu na bezpieczeństwo rodziny byłej gwiazdy kultowej grupy Backstreet Boys.

ESKA XD #037 - GENZIE, WIEDŹMIN, ELIF, STOCH

Aaron Carter urodził się 7 grudnia 1987 roku. Kiedy miał 9 lat nagrał debiutancką płytę. Wiele wskazywało wówczas na to, że młodszy brat członka słynnej grupy Backstreet Boys podobnie jak Nick Carter zrobi muzyczną karierę. Niestety ta nie potoczyła się do końca tak, jak życzyłby sobie tego Aaron. Choć młodszy z braci wciąż próbuje swoich sił nagrywając kolejne krążki (ostatni w roku 2017), to jednak nie udaje mu się podbić list przebojów.

Więcej "popularności" przynoszą mu za to liczne skandale, jak choćby słynny konflikt z bratem. Ale nie tylko... W lipcu 2017 roku Aaron Carter został zatrzymany i aresztowany za prowadzenie auta pod wpływem niedozwolonych środków. Celebryta lubi też szokować przeróżnymi oświadczeniami, na przykład tym, że jest biseksualistą, albo tym, że... kupił prywatną wyspę w Kanadzie.

NAJNOWSZE