Donald Trump i Melania Trump

i

Autor: MANDEL NGAN/AFP/East News

Donald Trump o zwolnieniu A$AP Rocky'ego. Fani: „Nie przekonasz nikogo, że nie jesteś rasistą”

2019-08-05 11:45

Być może Donald Trump chciał wyrazić radość z wypuszczenia z aresztu A$AP Rocky'ego. Fani jednak nie uwierzyli w jego dobre zamiary...

W końcu się udało i z aresztu zwolniono rapera A$AP Rocky'ego, który został zatrzymany za udział w bójce ulicznej w Szwecji. Nie pomogły kaucje, apele gwiazd a nawet wstawiennictwo Donalda Trumpa u premiera Szwecji. Zaraz po zwolnieniu rapera wiele gwiazd wyrażało swoją radość w sieci, podobnie zrobił prezydent USA, który po swoim wpisie mocno za niego oberwał.

„A$AP Rocky zwolniony z więzienia i wraca ze Szwecji do Stanów Zjednoczonych. Wróć do domu jak najszybciej A$AP Rocky!” - napisał prezydent, który wcześniej pisał, że jest rozczarowany postawą premiera Szwecji.

FANI A$AP ROCKY'EGO NIE WIERZĄ W SŁOWA DONALDA TRUMPA

Internauci i fani A$AP Rocky'ego nie wierzą w dobre słowa Trumpa, zarzucając mu, że nic nie zrobił i nie pomógł raperowi.

„Nie miałeś nic wspólnego z wydaniem A$AP Rocky. Głupie słowa nie przekonają nikogo, że nie jesteś rasistą”. - skomentował jeden z internautów.

Kolejni fani rapera pisali, że Trump tylko pisze, że cieszy się ze zwolnienia A$AP Rocky'ego.

Znaleźli się i tacy, którzy bronili prezydenta, przypominając, że w Szwecji jest takie prawo, że żaden prezydent ani premier nie są wstanie wpłynąć na prokuraturę lub sąd.

Zobacz też: 

A$AP Rocky

i

Autor: CapitalPictures/FaceToFace/REPORTER
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE